شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 10:23:19
سرویس سیاسی
شکرالهی در طی پیامی:

چهره کریه تروریسم بار دیگر به نمایش گذاشته شد

نماینده مردم شهرستان های جنوب استان کرمان در مجلس،گفت:جنایت صورت گرفته توسط ایادی استکبار جهانی در به شهادت رساندن یکی دیگر از دانشمندان و نخبگان این سرزمین، بار دیگر چهره کریه تروریسم را به نمایش گذاشت.
چهره کریه تروریسم بار دیگر به نمایش گذاشته شد نماینده مردم شهرستان های جنوب استان کرمان در مجلس،گفت:جنایت صورت گرفته توسط ایادی استکبار جهانی در به شهادت رساندن یکی دیگر از دانشمندان و نخبگان این سرزمین، بار دیگر چهره کریه تروریسم را به نمایش گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202011109415878980.jpg چهره,کریه,تروریسم,بار,دیگر,به,نمایش,گذاشته,شد Icana

 به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت ، منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان طی پیامی شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان را تسلیت گفت.

 بسم الله الرحمن  الرحیم

متن این پیام بدین شرح است:

 "خیر الناس رجل حبس نفسه فى سبیل الله, یجاهد اعدائه یلتمس الموت او القتل فى مصافه"

جنایت صورت گرفته توسط ایادی استکبار جهانی در به شهادت رساندن یکی دیگر از دانشمندان و نخبگان این سرزمین، بار دیگر چهره کریه تروریسم را به نمایش گذاشت و سند دیگری از مظلومیت ملت رشید ایران و فرزندان عزیز این مرز و بوم را به جهانیان نشان داد.

شهادت شهید والا مقام، محسن فخری زاده که از دانشمندان عزیز صنایع هسته ای و دفاعی کشورمان بود، این حقیقت را بیش از پیش نمایان ساخت که کشورمان در راه دستیابی به قله های پر عظمت پیشرفت و تعالی، عظمی جدی دارد و در این راه، خون پاک عزیزترین فرزندان خود را، به پای نهال سربلندی نظام اسلامی، هدیه خواهد داد.

از مسئولین امر نیز می خواهیم تا تمام تدابیر لازم برای شناسایی و مجازات طراحان و عوامل این ترور کور و جلوگیری از تکرار چنین حوادث تلخ و ناگواری را به کار بندند.

این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیة‌الله ‌ارواحناه فداه (عج)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و مردم بزرگ ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

منصور شکرالهی
نماینده مردم شریف پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی
 پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet