شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 08:38:00
سرویس استان ها
در دیدار موسوی لارگانی با رئیس سازمان صداوسیما تأکید شد

تخصیص 50میلیون تومان جهت تجهیز دفتر واحد خبر فلاورجان به فیبر نوری

عضو هیأت رئیسه مجلس خواستار پخش چند مستند به کارگردانی مستندسازان فلاورجانی از شبکه‌های صداوسیما شد.
تخصیص 50میلیون تومان جهت تجهیز دفتر واحد خبر فلاورجان به فیبر نوری عضو هیأت رئیسه مجلس خواستار پخش چند مستند به کارگردانی مستندسازان فلاورجانی از شبکه‌های صداوسیما شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011107552451464.jpg تخصیص,50میلیون,تومان,جهت,تجهیز,دفتر,واحد,خبر,فلاورجان,به,فیبر,نوری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کرد.

موسوی لارگانی ضمن استماع صحبت های علی عسگری در خصوص مشکلات کلی و مباحث مهم پیرامون صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وعده داد که نسبت به پیگیری آنها از طریق مجلس شورای اسلامی اقدامات لازم را انجام دهد.

همچنین طی این نشست نماینده فلاورجان با معرفی برخی از هنرمندان بنام شهرستان فلاورجان در عرصه های مختلف از جمله کارگردانی، بازیگری و مستند سازی، چند مستند ساخته شده توسط کارگردانان و مستند سازان شهرستان فلاورجان را جهت پخش در شبکه های مختلف سیما به رئیس صدا و سیما ارائه داد.

در پایان این نشست علی عسگری پس از استماع مشکلات و کمبودهای واحد خبر شهرستان فلاورجان که توسط سیدناصر موسوی لارگانی بیان شد، قول داد تا حد امکان مشکلات این نمایندگی واحد خبر صداوسیما در آینده ای نزدیک برطرف شود و همچنین دستور تخصیص مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار جهت تجهیز دفتر واحد خبر فلاورجان به فیبر نوری را نیز صادر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet