خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 10:26:13
سرویس سیاسی
سلیمی:

نقش موساد و سیا در ترور شهید فخری‌زاده مشهود است/ مسیر توسعه هسته‌ای کشورمان ادامه دارد

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: ترور شهید فخری زاده خسارت بزرگی به کشورمان وارد شد اما مسیرش ادامه دارد.
نقش موساد و سیا در ترور شهید فخری‌زاده مشهود است/ مسیر توسعه هسته‌ای کشورمان ادامه دارد عضو هیات رئیسه مجلس گفت: ترور شهید فخری زاده خسارت بزرگی به کشورمان وارد شد اما مسیرش ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102134385958.jpg نقش,موساد,و,سیا,در,ترور,شهید,فخری‌زاده,مشهود,است/,مسیر,توسعه,هسته‌ای,کشورمان,ادامه,دارد Icana

علیرضا سلیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهداف پشت پرده ترور دانشمند هسته ای کشورمان، گفت: ترور شهید فخری زاده نشان داد دشمنان هرگاه زمینه نفوذ برایشان وجود داشته باشد، دست به اقدامات ضدبشری می زنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید از عوامل زمینه ساز ترور در کشور غفلت شود، اظهار کرد: بر این اساس عده ای از تحلیل گران اعتقاد دارند بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اطلاعات دانشمندان کشورمان را در اختیار تروریست ها و سرویس های اطلاعاتی موساد و سیا قرار داده اند.

وی با اشاره به اینکه ترور شهید فخری زاده با هماهنگی رژیم صهیونیستی و ایالات متحده انجام شده است، ادامه داد: در این بین باید اذعان کرد این ترور پس از مذاکرات برجام انجام شد لذا این سوال وجود دارد که نتیجه مذاکرات چنین رخدادهایی است؟.

سلیمی تصریح کرد: متاسفانه برخی ساده دل‌ها تصور می کردند مذاکره راه حل همه مسائل است اما اکنون بدانند مذاکره امنیت دانشمندان را زیر سوال می برد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در خصوص برخی سوء استفاده های جریان های سیاسی از ترور انجام شده، افزود: ملت همراه و هم صدا هستند و این امر انسجام ملی و سرمایه بزرگ محسوب می شود؛ در این شرایط باید انتقام ملی از دشمنان گرفته شود تا آنها گستاخ تر نشوند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهید فخری زاده فخر ایران شد ولی دشمنان بدانند مسیر وی ادامه خواهد داشت؛ در واقع با ترور وی خسارت بزرگی به کشورمان وارد شد اما مسیرش ادامه دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet