شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 10:40:32
سرویس سیاسی
احمدی‌بیغش در واکنش به ترور دانشمند ایرانی:

ترور شهید فخری زاده به مرگ اسرائیل سرعت بخشید

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای عربی جاهلیت که سهل اند، حتی اگر  تمام دنیا  هم اسرائیل را به رسمیت بشناسند ، جوانان غیور ایرانی ، اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند.
ترور شهید فخری زاده به مرگ اسرائیل سرعت بخشید نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای عربی جاهلیت که سهل اند، حتی اگر  تمام دنیا  هم اسرائیل را به رسمیت بشناسند ، جوانان غیور ایرانی ، اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند. https://cdn.icana.ir/d/019/49214.jpg ترور,شهید,فخری,زاده,به,مرگ,اسرائیل,سرعت,بخشید Icana

محمود احمدی بیغش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان گفت: غرابگراهای داخلی با تفکر پوسیده‌شان حاضر هستند تمام ایران را فدا کنند تا به اهداف شوم و پلید خود دست یابند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود: وادادگی در برابر غرب باعث شده تا دشمنان جمهوری اسلامی ایران گستاخ شوند و دست به چنین ترورهای ناجوانمردانه ای بزنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بدون شک رژیم کودک کش و غاصب صهیونیست در ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان نقش مستقیم را ایفا کرده است و غربگراها باید بدانند که کار دشمن، دشمنی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به طور قطع به یقین عین الاسد دیگری برای دشمنان این مرزو بوم شکل خواهد گرفت و ترور دانشمند کشورمان به مرگ اسرائیل سرعت بخشید و همچنین  رژیم صهیونیستی با عادی سازی روابط با کشورهای عربی باعث خواهد شد که چاله‌ای در خلیج فارس دفن شود.

وی عنوان کرد: شهادت محسن فخری‌زاده همه ایران را در غم و ماتم فرو برده است، اما دشمنان باید متوجه باشند که جای جای این سرزمین محسن‌های زیادی وجود دارد که باعث روند روبه رشد کشور در زمینه‌های گوناگون به ویژه هسته‌ای و دفاعی خواهند شد.

 محمود احمدی بیغش ، همچنین در واکنش به ترور شهید فخری زاده در توییتی منتشر کرد:

تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت بزرگ دانشمند هسته ای  و دفاعی ایران اسلامی شهید فخری زاده ، کشورهای عربی جاهلیت که سهل اند، حتی اگر  تمام دنیا  هم اسرائیل را به رسمیت بشناسند ، جوانان غیور ایرانی ، اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند. این خط و این نشان./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet