خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 11:17:27
سرویس سیاسی
غضنفر آبادی ضمن تاکید بر گرفتن انتقام خون شهید فخری‌زاده:

ترور شهید فخری زاده باید از طریق محاکم حقوقی بین المللی پیگیری شود

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد نداشتن اقتدار در پاسخگویی از جانب برخی مسئولان صرفا سبب گستاخ تر شدن دشمنان می شود.
ترور شهید فخری زاده باید از طریق محاکم حقوقی بین المللی پیگیری شود رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد نداشتن اقتدار در پاسخگویی از جانب برخی مسئولان صرفا سبب گستاخ تر شدن دشمنان می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805108002703664.jpg ترور,شهید,فخری,زاده,باید,از,طریق,محاکم,حقوقی,بین,المللی,پیگیری,شود Icana

موسی غضنفر آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اهداف پشت پرده ترور دانشمند هسته ای کشورمان، گفت: نقش رژیم صهیونیستی در این ترور و حمایت آمریکا و پشتیبانی برخی کشورها مانند عربستان دیده می شود.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دلایل و مدارک زیادی از نقش دشمنان در این ترور وجود دارد، تصریح کرد: به عنوان مثال وقتی در دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی از دانشمند هسته ای کشورمان نام برده می شود، بیانگر حساست دشمنان است.

وی ادامه داد: با شهادت نخبگان کشورمان در عرصه های مختلف مانند دفاعی، موشکی، هسته ای و غیره توسعه و پیشرفت متوقف نمی شود و دشمنان بدانند سخت در اشتباه هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه دانش فنی صنعت هسته ای و موشکی در کشورمان بومی است و ترور دانشمندان نمی تواند مانع پیشرفت در این عرصه شود، افزود: با شهادت امثال دکتر فخری زاده، غیرت جوانان ایرانی بیشتر به جوش خواهد آمد و تلاش نخبگان جوان برای دستیابی به خودکفایی بیشتر خواهد شد.

غضنفر آبادی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد القاء می کنند ایران جنگ طلب است تا هراس از انتقام جویی شکل بگیرد اما دشمنان بدانند انتقام سخت از آنها گرفته می شود؛ در واقع درگیر جریان لیبرالی ترسو هستیم که نمی گذارند امور پیش برود.

وی گفت: انجام ترور به معنای نرسیدن به اقتدار در پاسخگویی از جانب برخی مسئولان است زیرا این امر موجب شده دشمنان گستاخ تر شوند.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ترور شهید فخری زاده باید از طریق محاکم حقوقی بین المللی پیگیری شود، خاطرنشان کرد: البته وقتی نهادهای بین المللی در مقابل ترور شهید سلیمانی سکوت کردند و آدم کش ها را در غرب مستقر کردند، دیگر نمی توان از آنها توقع موضوع گیری سخت و منصفانه داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet