شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/12 16:03:49
سرویس سیاسی
سعادتی بیشه‌سری:

مجلس انقلابی اجازه خدشه‌دار شدن عزت کشور در لوای مذاکره با آمریکا را نمی‌دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سیاست خارجی کشورمان باید استوار باشد و دولت نباید در عرصه سیاست خارجی از چارچوب‌های ترسیمی رهبر معظم انقلاب عدول کند.
مجلس انقلابی اجازه خدشه‌دار شدن عزت کشور در لوای مذاکره با آمریکا را نمی‌دهد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سیاست خارجی کشورمان باید استوار باشد و دولت نباید در عرصه سیاست خارجی از چارچوب‌های ترسیمی رهبر معظم انقلاب عدول کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106701352625.jpg مجلس,انقلابی,اجازه,خدشه‌دار,شدن,عزت,کشور,در,لوای,مذاکره,با,آمریکا,را,نمی‌دهد Icana

مهدی سعادتی بیشه سری در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اینکه چارچوب اصول سیاست خارجی کشورمان مبتنی بر عزت، حکمت و مصلحت پایدار است، به سخنان صریح رهبر فرزانه انقلاب در دیدار اخیر اعضای شورای هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه اشاره کرد و گفت: نظر صریح رهبر فرزانه انقلاب همچنان مبتنی بر عدم مذاکره مجدد با شیطان بزرگ و تلاش برای خنثی سازی تحریم های ظالمانه استکبار است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد نسبت به برخی مسئولان بلند پایه دولتی که خواهان مذاکره مجدد با آمریکا هستند یادآورشد: اساسا مذاکره در شرایط کنونی که آمریکا شدیدترین تحریم‌ها را علیه ملت مقاوم کشورمان اعمال می کند به معنای تسلیم است که در دکترین جمهوری اسلامی ایران جایگاهی ندارد.

وی در این زمینه به فضاسازی برخی رسانه های همسو با دولت تدبیر وامید درخصوص فراهم شدن مذاکره با تیم جوبایدن در واشنگتن اشاره و تصریح کرد: سیاست‌های ترسیمی استکبار تحت فشار لابی صهیونیسم جهانی علیه انقلاب اسلامی ترسیم و عملیاتی می شود و امید واهی بستن به یاری دشمن شماره یک ملت انقلابی عبث و مایه وهن است.

این رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در ادامه تصریح کرد: استکبار جهانی در طول ۴۱ سال گذشته ظالمانه ترین سیاست‌های ممکن را علیه ملت ایران اعمال کرده و هیچگاه ابراز ندامت نکرده و در آینده نیز از حجم دشمنی هایش کاسته نخواهد شد.

وی مواضع حکیمانه رهبری در همه امور بویژه عرصه سیاست خارجی را فصل الخطاب دانست و افزود: ملت ایران همچنان در حال پرداخت خسارت‌های بیشمار برجام بدفرجامی است که بدون توجه به هشدارهای رهبر معظم انقلاب عملیاتی شد.

سعادتی بیشه سری با انتقاد از مواضع جریان آشنایی که به رغم شکست سیاست هایش در سال های اخیر همچنان عزت و پیشرفت ایران اسلامی را در گرو مذاکره با آمریکا می داند، گفت: مجلس انقلابی با هوشیاری و رصد دقیق تحولات عرصه های جهانی، اجازه خدشه دار شدن چهره عزتمندانه جمهوری اسلامی ایران را در پشت میزهای مذاکره با شیطان بزرگ نخواهد داد.

این نماینده مجلس با اشاره به عبور کشورمان از گردنه های سخت و دشوار تحریم های ظالمانه خاطرنشان کرد: راه سعادت و رستگاری ملت ایران توجه به راهبردهای ترسیمی رهبرفرزانه انقلاب مبنی برچشم پوشی از یاری بیگانگان و تکیه بر توان داخلی است.

وی تصریح کرد: مجلس یازدهم در هم افزایی با کانونهای پرتوان فرهنگی و اقتصادی داخلی ،طر ح های جهش تولید و اقتصادی را مهیا و عملیاتی خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تشکر از همت و اراده های ایمانی جوانان سختکوش کشورمان در مسیر پیشرفت و آبادانی خاطرنشان کرد: در پرتو همت و شجاعت خیره کننده جوانان کشورمان و حمایت‌های مجلس انقلابی، بزودی دستاوردهای بی بدیل انقلاب در رهایی از گردنه های سخت نمایان خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet