شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 12:35:53
سرویس استان ها
ناصری نژاد:

خوزستان در معرض تکرار سیل و طغیان فاضلاب قرار دارد

نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه خوزستان در معرض تکرار سیل و طغیان فاضلاب قرار دارد،گفت:با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در صورت وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر سلامت جامعه به شدت به خطر خواهد افتاد.
خوزستان در معرض تکرار سیل و طغیان فاضلاب قرار دارد نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه خوزستان در معرض تکرار سیل و طغیان فاضلاب قرار دارد،گفت:با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در صورت وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر سلامت جامعه به شدت به خطر خواهد افتاد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105971929374.jpg خوزستان,در,معرض,تکرار,سیل,و,طغیان,فاضلاب,قرار,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،مجید ناصری نژاد با اشاره به پیش بینی بارش های شدید باران در طی ده روز آینده نسبت به جاری شدن سیل و یا طغیان فاضلاب در خوزستان هشدار داد و گفت: مطابق پیش بینی ها، بارندگی‌های فراوانی در روزهای آینده خواهیم داشت، لذا دستگاه‌های مرتبط باید آمادگی لازم جهت مواجهه با این پدیده جوی را داشته باشند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی افزود: ستاد مدیریت بحران، استانداری، اداره آب و فاضلاب، اداره برق، آتش نشانی، هلال احمر و ... باید تدابیر لازم را اتخاذ کنند و نگذارند وقایع سال ۹۸ اعم از وقوع سیل و بالازدگی فاضلاب خصوصا در جنوب خوزستان تکرار شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با یادآوری آب گرفتگی سال گذشته شهرهای اهواز و کارون افزود : شبکه آب و فاضلاب شهرهای خوزستان علی الخصوص آبادان، خرمشهر، اهواز، شادگان، دشت آزادگان و .. کماکان با مشکلات عدیده ای روبرو است و اعتبارات تخصیصی، جوابگو رفع نواقص نبوده است، لذا خطر وقوع سیل و آبگرفتگی های گستره بسیار جدی است.

ناصری نژاد اظهار داشت: با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در صورت وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر سلامت جامعه به شدت به خطر خواهد افتاد و پیشروی کرونا بسیار شدت پیدا خواهد کرد.

این نماینده مردم در پایان خواستار حضور جدی مسئولان مربوط در صحنه اجرایی شد و یادآورشد : باید با کمک مردم هرچه سریعتر آمادگی لازم جهت تاب آوری و مقابله با خطرات سیلاب فراهم شود و از تمام ظرفیت ها استفاده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet