شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 12:14:23
سرویس سیاسی
کوچکی نژاد با اشاره به ترور شهید فخری‌زاده:

انتقام سخت از دشمنان مطالبه مردمی است/ لزوم جلوگیری از نفوذ دشمنان به کشور

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس گفت: تحقق انتقام سخت از دشمنان مطالبه عمومی است از این رو هیچ موضوعی نمی تواند زمینه ساز سوء استفاده سیاسی از این مسئله شود.
انتقام سخت از دشمنان مطالبه مردمی است/ لزوم جلوگیری از نفوذ دشمنان به کشور عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس گفت: تحقق انتقام سخت از دشمنان مطالبه عمومی است از این رو هیچ موضوعی نمی تواند زمینه ساز سوء استفاده سیاسی از این مسئله شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801104211988619.jpg انتقام,سخت,از,دشمنان,مطالبه,مردمی,است/,لزوم,جلوگیری,از,نفوذ,دشمنان,به,کشور Icana

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهداف پشت پرده ترور دانشمند هسته ای کشورمان، گفت: ترور شهید فخری زاده اقدام ناجوانمردانه ای بود که قلب همه ایرانیان را به درد آورد از این رو هیچ موضوعی نمی تواند زمینه ساز سوء استفاده سیاسی از این مسئله شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تحقق انتقام سخت از دشمنان مطالبه عمومی است، اظهارکرد: در این راستا نیاز به همدلی و همراهی همه مسئولان و دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی هستیم.

وی با یادآوری اینکه رهبر انقلاب همواره بر مسئله نفوذ و جلوگیری از این امر تاکید جدی داشته اند، ادامه داد: بدون شک تروریست ها اطلاعاتی را دریافت کرده اند که این شکنندگی در داخل باید برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه شهید فخری زاده نخبه هسته ای کشورمان محسوب می شود، افزود: در این بین باید اذعان کرد ترور این شهید موجب نخواهد شد مسیر توسعه ایران متوقف شود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی دشمن ملت ایران هستند و هر گونه ارتباط گیری با این دشمنان خیانت نسبت به خون شهدا به شمار می رود؛ از این رو برخی نخبگان و افراد وابسته به غرب باید دست از ارائه تحلیل های نادرست به افکار عمومی بردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet