خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 11:31:08
سرویس سیاسی
عزیزی در واکنش به به ترور دانشمند هسته‌ای:

تهدید و تحریم پیشرفت‌های موشکی و هسته‌ای ایران اسلامی را متوقف نمی کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان باید بدانند که با تهدید و تحریم نمی‌توانند پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه‌های گوناگون نظیر صنعت موشکی و هسته‌ای را متوقف کنند.
تهدید و تحریم پیشرفت‌های موشکی و هسته‌ای ایران اسلامی را متوقف نمی کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان باید بدانند که با تهدید و تحریم نمی‌توانند پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه‌های گوناگون نظیر صنعت موشکی و هسته‌ای را متوقف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101611653871.jpg تهدید,و,تحریم,پیشرفت‌های,موشکی,و,هسته‌ای,ایران,اسلامی,را,متوقف,نمی,کند Icana

ابراهیم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان گفت: رژیم غاصب صهیونیستی و نظام سلطه به منظور متوقف کردن عرصه علمی و همچنین حرکت روبه رشد هسته‌ای کشورمان دست به چنین اقدامات بزدلانه‌ای می‌زنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن همه تلاش خود را به کار گرفته تا پیشرفت‌هایی که در  صنعت موشکی  و هسته‌ای‌ داشته‌ایم را متوقف کند و برای انجام این کار نیز دست به هر اقدام مذبوحانه‌ای می‌زند که چنین موضوعی عمق کینه و عداوت دشمنان به جمهوری اسلامی ایران را آشکارتر می‌کند. 

رئیس کمیته امنیتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان باید بدانند که با تهدید و تحریم نمی‌توانند پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه‌های گوناگون نظیر صنعت موشکی و هسته‌ای را متوقف کنند و هر آنچه که در اذهان دشمنان می‌گذرد اجرایی نخواهد شد بلکه با قدرت روز افزون به مسیر پیشرفت کشور ادامه خواهیم داد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دیپلماسی همراه با لبخند و منفعلانه سبب بروز شکل‌گیری ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان شده است؛ بنابراین دیپلمات‌های کشور باید از پیشرفت و عزت ایران اسلامی پاسداری کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقایان بدانند که ملت ایران اجازه نخواهند داد تا عزت کشور را در زمینه‌های گوناگون به چوب حراج بگذارند؛ بنابراین حادثه هولناک تروریستی بسیار غم انگیز و تالم آور است، اما دشمنان تصور نکنند که با چنین اقدامات مذمومی باعث توقف رشد علمی کشور می‌شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet