خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 14:28:12
سرویس سیاسی
مولوی در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای:

دشمنان از پیشرفت‌های صنعت موشکی و هسته‌ای کشور غضبناک شده‌اند

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار جهانی به سرکردگی ایالات متحده از پیشرفت‌های ما غضبناک شده است و در همین راستا دست به هر اقدام ناپسندی می‌زنند تا از توسعه کشورمان در زمینه‌های مختلف ممانعت به عمل آورند.
دشمنان از پیشرفت‌های صنعت موشکی و هسته‌ای کشور غضبناک شده‌اند نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار جهانی به سرکردگی ایالات متحده از پیشرفت‌های ما غضبناک شده است و در همین راستا دست به هر اقدام ناپسندی می‌زنند تا از توسعه کشورمان در زمینه‌های مختلف ممانعت به عمل آورند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109981792329.jpg دشمنان,از,پیشرفت‌های,صنعت,موشکی,و,هسته‌ای,کشور,غضبناک,شده‌اند Icana

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان گفت: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران برای رسیدن به اهداف شوم خود دست به هر اقدام ناجوانمردانه‌ای می‌زنند؛ زیرا نمی‌توانند پیشرفت کشور را در حوزه‌های گوناگون به ویژه صنعت هسته‌ای و دفاعی مشاهده کنند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان باعث تاسف و تالم ملت شریف ایران شده است، اما همگان بدانند که راه این شهید بزرگوار همچنان ادامه خواهد داشت و هیچ خللی در پیشرفت صنعت هسته‌ای و موشکی کشورمان ایجاد نمی‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بدون شک دست رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی در به شهادت رساندن دانشمند کشورمان مشهود خواهد بود؛ زیرا این‌ها نمی‌توانند پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران را ملاحظه کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تصریح کرد: دولتمردان باید توجه کنند که عملکرد منفعلانه در قبال غرب سبب بروز چنین اتفاقات ناگواری می‌شود و بایستی در مقابل دشمنان مواضع مقتدرانه‌ای داشته باشند تا اینکه دشمنان جسارت به خرج ندهند که دست به چنین  ترورهای ناجوانمردانه‌ای بزنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet