شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 14:33:11
سرویس سیاسی
علیرضابیگی:

لزوم مجازات عاملان و آمران ترور شهید فخری‌زاده/ صنعت هسته‌ای قابل معامله نیست

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: اقداماتلازم برای مجازات عاملان و کسانی که در ترور شهید فخری زاده مشارکت داشته اند ضروری است.
لزوم مجازات عاملان و آمران ترور شهید فخری‌زاده/ صنعت هسته‌ای قابل معامله نیست نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: اقداماتلازم برای مجازات عاملان و کسانی که در ترور شهید فخری زاده مشارکت داشته اند ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106856695842.jpg لزوم,مجازات,عاملان,و,آمران,ترور,شهید,فخری‌زاده/,صنعت,هسته‌ای,قابل,معامله,نیست Icana

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده، گفت: امروزه در دنیا قانون جنگل حاکم است و حقوق بین الملل کارایی ندارد. به عنوان مثال آمریکا از بسیاری از معاهدات از جمله برجام خارج شد، بدون اینکه جامعه بین الملل واکنش نشان دهد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای اینکه در دنیا سربلند باشیم باید قوی شویم از این رو دستیابی به فناوری هسته ای، صنعت موشکی و قدرت منطقه ای دارای اهمیت دوچندان است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه غربی ها تلاش می کنند ایران را از داشته ها و افزایش ثروت هایش محروم کنند، افزود: یکی از این مولفه ها، قدرت فناوری هسته ای است که دشمنان تصور می کند با ترور دانشمندان کشورمان و از بین بردن ظرفیت هایمان، ما را از این مسیر خارج کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع یاد شده بازی است که صهیونیست ها طراحی کرده اند، تصریح کرد: بر این اساس باید به سمت توسعه ظرفیت های علمی و دانش هسته ای و تقویت صنعت موشکی پیش برویم.

علیرضا بیگی با تاکید بر اینکه موضوعات مذکور قابل معامله نیست، گفت: ترامپ پس از برجام، درصدد معامله توانایی و استعدادهای موشکی و قدرت نرم منطقه ای کشورمان بود که موفق نشد.

وی افزود: توهمی که امروز برای دولت روحانی پیش امده و موضوع مذاکره را پیش کشیده و  تلاش می کند دوقطبی مذاکره و عدم مذاکره را ایجاد کند، در واقع نوعی آدرس اشتباه دادن است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه باید بتوانیم به عنوان یک کشور قدرتمند در منطقه از تهدیدهای موجود در خاورمیانه عبور کنیم، ادامه داد: بهترین مصداق سرنوشت کشورهایی است که خودشان را از قابلیت های مذکور محروم کردند و با غربی ها کنار آمدند و امروزه رو به زوال هستند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پیگیری های حقوقی این پرونده ضروری است اما باید به این سمت پیش برویم که اقدامات لازم در خصوص مجازات عامران و کسانی که در این راستا مشارکت داشته اند، انجام شود؛ این مهم در خصوص ترور شهید سلیمانی نیز باید انجام شود.

وی گفت: همچنین پیشگیری های لازم برای مانع شدن از تکرار چنین موضوعی ضرورت دارد؛ بالاخره موساد توانسته در جمهوری اسلامی ایران یک پروژه تروریستی  را پیش ببرد که این امر قابل تامل است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دستگاه اطلاعاتی که می توانستند روزی ریگی را در آسمان شکار کند، چطور در رویارویی با موساد و عملیات تروریستی در کشور، در این شرایط قرار گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet