شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 15:45:19
سرویس سیاسی
رئیس مجمع نمایندگان کرمان با صدور پیامی:

ترور شهید فخری‌زاده، برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی علیه ایران است

رئیس مجمع نمایندگان کرمان ترور شهید فخری‌زاده را برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی دانست و گفت: قطار حرکت ایران به سمت فتح قله‌های افتخار علمی متوقف نخواهد شد.
ترور شهید فخری‌زاده، برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی علیه ایران است رئیس مجمع نمایندگان کرمان ترور شهید فخری‌زاده را برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی دانست و گفت: قطار حرکت ایران به سمت فتح قله‌های افتخار علمی متوقف نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612102105053753.jpg ترور,شهید,فخری‌زاده،,برگ,دیگری,از,اسناد,جنایت,تروریسم,دولتی,علیه,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن پوربیگلری  رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در پیامی  ترور شهید محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ ؛ کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود. خداوند به زودی آنان را راه می نماید و حالشان را نیکو می گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می دهد.

خبر شهادت دکتر محسن فخری‌زاده رضوان الله علیه، سخت و جانکاه بود. آنچه که امروز رخ داد، برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی است که رژیم منحوس صهیونیستی با افتخار خودش را پرچم‌دار آن می‌داند.

شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مجاهد عرصه جهاد علمی و خودکفایی در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود.

یقیناً قطار حرکت کشور عزیز ایران به سمت پیشرفت و فتح قله‌های افتخار علمی، متوقف نخواهد شد و جوانان دانشمندی همچون فخری‌زاده‌ها، علیمحمدی‌ها، رضایی‌نژادها، احمدی‌روشن‌ها و شهریاری‌ها که در عرصه علم و دانش در حال فعالیت هستند، نخواهند گذاشت تا علم بر زمین بماند و به اذن الهی، این پرچم را بر قله افتخار نصب خواهند کرد.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید و مردم شهید پرور و همیشه در صحنه ایران از خداوند متعال  برای روح بلند ایشان علو درجات را مسالت می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet