شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 15:51:33
سرویس سیاسی
جلال‌زاده:

رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها اولین متهمان ترور شهید فخری زاده هستند/ لزوم شناسایی عوامل نفوذ

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها اولین متهمان این اقدام تروریستی هستند.
رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها اولین متهمان ترور شهید فخری زاده هستند/ لزوم شناسایی عوامل نفوذ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها اولین متهمان این اقدام تروریستی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101759937094.jpg رژیم,صهیونیستی,و,آمریکایی‌ها,اولین,متهمان,ترور,شهید,فخری,زاده,هستند/,لزوم,شناسایی,عوامل,نفوذ Icana

وحید جلال زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده، گفت: طی چهل سال گذشته شاهد اعمال ترورهای مختلف در کشور بوده ایم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع هر گاه دشمنان نمی توانند دسیسه های خوداشان را اجرایی کنند، از روی عصبانیت تصمیم هایی می گیرند که ترور شهید فخری زاده در این راستا محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها اولین متهمان این اقدام تروریستی هستند، ادامه داد: این مهم در حالیست که رهبر انقلاب تاکید کردند دوران بزن در رو تمام شده است و پاسخ قاطع دریافت خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه نفوذ موجب می شود چنین اقدامات تروریستی انجام شود،  افزود: از این رو مطابق پیام امروز رهبر انقلاب، پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن از سوی دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی باید در اولویت کاری قرار داشته باشد تا عوامل نفوذ نیز به سزای اعمالشان برسند.

جلال زاده با تاکید بر اینکه هر گاه شاهد ترور دانشمند و نخبه ایرانی بودیم، مردم کشورمان آگاه تر و متحدتر شده اند، گفت: در واقع این رخداد نشان می دهد مردم کشورمان در مسیر پیشرفت و عدالت به درستی گام بر می دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دستگاه های امنیتی در کنار همه مجاهدت های امنیتی و اطلاعاتی که انجام می دهد، باید تلاش هایشان را افزایش دهند، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد در راستای جلوگیری از بروز چنین رخدادهایی باید با عوامل نفوذ نیز برخورد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet