شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 16:07:22
سرویس سیاسی
مقتدایی:

راه شهید فخری‌زاده با افزایش اعتبارات فعالیت‌های پژوهشی در بودجه 1400 ادامه می‌یابد

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تداوم راه شهید فخری زاده با افزایش اعتبار فعالیت های پژوهشی در بودجه ۱۴۰۰ محقق می شود.
راه شهید فخری‌زاده با افزایش اعتبارات فعالیت‌های پژوهشی در بودجه 1400 ادامه می‌یابد نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تداوم راه شهید فخری زاده با افزایش اعتبار فعالیت های پژوهشی در بودجه 1400 محقق می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106955560141.jpg راه,شهید,فخری‌زاده,با,افزایش,اعتبارات,فعالیت‌های,پژوهشی,در,بودجه,1400,ادامه,می‌یابد Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده، گفت: این رخداد ناگوار نشان دهنده پیروزی های ایران در عرصه علم، فناوری و پژوهش های کاربردی است که می تواند توسعه ایران را رقم بزند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انگیزه توجه به فعالیت های پژوهشی در بودجه 1400 متاثر از شهادت فخری زاده به حد بالاتری از شرایط کنونی خواهد رسید، اظهار کرد: قوه مقننه نیز در هنگامه تصویب بودجه به پشتیبانی از عرصه پژوهش و انجام تحقیقات با رویکرد دستیابی به حد بالاتری از فناوری توجه خواهد داشت.

وی ادامه داد: به نظر می رسد رهنمود رهبر معظم انقلاب برای تداوم فعالیت های علمی و پژوهشی شهید فخری زاده در بودجه 1400 عملیاتی خواهد شد؛ اساتید دانشگاه ها و انجمن های علمی کشور خیز بیشتری برای کمک به عرصه علم، پژوهش و فناوری را برداشته و به نظر می رسد می توانیم پاسخ عملی این ترورها را با تداوم موفقیت های علمی بدهیم.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین نیروهای امنیتی و سیاسی در کنار نیروهای نظامی کشور به دنبال کشف، شناسایی و تعیین عاملان و مسببان این ترور هستند از این رو وقتی مشخص شود دولت یا سرویس اطلاعاتی در ترور ناجوانمردانه تا چه حد مقصر و اثرگذار بوده، انتقام سخت و متناسب از آنان گرفته خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet