شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 16:20:32
سرویس سیاسی
گیلانی:

قوه قضائیه پرونده ترور شهید فخری‌زاده را در محاکم بین المللی پیگیری کند

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس اعتقاد دارد قوه قضائیه باید در عرصه بین المللی موضوع ترور شهید فخری زاده را پیگیری کند تا عاملان این اقدام ضدبشری محاکمه شوند.
قوه قضائیه پرونده ترور شهید فخری‌زاده را در محاکم بین المللی پیگیری کند عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس اعتقاد دارد قوه قضائیه باید در عرصه بین المللی موضوع ترور شهید فخری زاده را پیگیری کند تا عاملان این اقدام ضدبشری محاکمه شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100197731224.jpg قوه,قضائیه,پرونده,ترور,شهید,فخری‌زاده,را,در,محاکم,بین,المللی,پیگیری,کند Icana

سهراب گیلانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده، گفت: این اقدام دشمن حرکتی جنایتکارانه و دور از منطق است.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معمولا دشمنان هر گاه مشاهده می کنند ایران به موفقیتی دست یافته، به اقدامات ناجوانمردانه روی می آورند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون روند ترور نخبگان و دانشمندان کشورمان وجود داشته است، ادامه داد: بر این اساس دستگاه دیپلماسی باید در سازمان های بین المللی موضع گیری جدی داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: همچنین قوه قضائیه در عرصه بین المللی باید این موضوع را پیگیری کند تا عاملان این اقدام ضدبشری محاکمه شوند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخورد با آمران این مسئله و کسانی که دست به این جنایت زدند باید دردستور کار دستگاه های ذیربط باشد، خاطرنشان کرد: شهید فخری زاده، فردی بود که مسئولیت های مهم بر عهده داشت از این رو باید افراد نخبه و شاگردان وی امور را پیگیری کنند تا به خودکفایی دست یابیم و دچار خلاء نشویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet