شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 16:51:59
سرویس سیاسی
سلیمی:

خودکفایی هسته‌ای با ترور نخبگان متوقف نمی‌شود/ اقدام بزدلانه دشمنان بیانگر زبونی در مقابل ایران است

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: بدون شک اقدامات تروریستی و بزدلانه نشان از زبونی دشمنان در مقابل ایران اسلامی است.
خودکفایی هسته‌ای با ترور نخبگان متوقف نمی‌شود/ اقدام بزدلانه دشمنان بیانگر زبونی در مقابل ایران است عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: بدون شک اقدامات تروریستی و بزدلانه نشان از زبونی دشمنان در مقابل ایران اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104177782062.jpg خودکفایی,هسته‌ای,با,ترور,نخبگان,متوقف,نمی‌شود/,اقدام,بزدلانه,دشمنان,بیانگر,زبونی,در,مقابل,ایران,است Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده، گفت: شهید یاد شده یکی از افراد اثرگذار در عرصه هسته ای و دفاعی ایران اسلامی محسوب می شود از این رو ترور وی ضایعه بزرگی بشمار می رود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ترور شهید فخری زاده برای همه مردم ایران تلخ بود اما دشمنان باید بدانند راه این دانشمند بزرگ ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: بدون شک این اقدام بزدلانه نشان از زبونی دشمنان در مقابل ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه ترور و دیگر اقدامات ضدبشری دشمنان نتوانسته ایران را از مسیر توسعه و پیشرفت باز دارد، ادامه داد: در واقع مردم ایران با صبر و ایستادگی توانسته اند روی پای خود بایستند و به خودکفایی برسند از این رو دشمنان با اقداماتی مانند ترور تلاش می کنند راه رسیدن به موفقیت را دچار آسیب کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: قطعا در شرایط کنونی شناسایی و مجازات عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده باید در دستور کار دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور قرار بگیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند انتقام سخت گریبان گیرشان خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet