هدر موبایل
1399/09/08 17:17:05
سرویس سیاسی
آصفری با اشاره به پیام رهبری در واکنش به شهادت «محسن فخری‌زاده»:

لزوم ورود سریع دستگاه امنیتی نسبت به شناسایی عاملین و آمرین ترور/ این شهادت‌ها تاثیری در بنیه دفاعی ایران ندارد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر ورود سریع دستگاه امنیتی نسبت به شناسایی عوامل ترور، گفت: این شهادت‌ها تاثیری در اراده نیروهای مسلح، ملت ایران و بنیه دفاعی ندارد.
لزوم ورود سریع دستگاه امنیتی نسبت به شناسایی عاملین و آمرین ترور/ این شهادت‌ها تاثیری در بنیه دفاعی ایران ندارد نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر ورود سریع دستگاه امنیتی نسبت به شناسایی عوامل ترور، گفت: این شهادت‌ها تاثیری در اراده نیروهای مسلح، ملت ایران و بنیه دفاعی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/109808.jpg لزوم,ورود,سریع,دستگاه,امنیتی,نسبت,به,شناسایی,عاملین,و,آمرین,ترور/,این,شهادت‌ها,تاثیری,در,بنیه,دفاعی,ایران,ندارد Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ترور «محسن فخری زاده» و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این خصوص ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی و تسلیت به خانواده این شهید، گفت: این چنین حوادث مسبوق به سابقه است و در طول چهل سال عمر انقلاب شاهد این نوع اقدامات تروریستی در داخل کشور بودیم.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و ایالات متحده آمریکا امروز بزرگترین حامی تروریست است، افزود: این رفتارهای تروریستی خللی در اراده و پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران وارد نمی‌کند. ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی در مقابل این نوع رفتارها مقاوم‌تر می‌شود.

آصفری یادآور شد: اگر جریان صهیونیستی فکر می‌کند که جمهوری اسلامی با این اقدامات دست از مبارزه با صهیونیست‌ها بر می‌دارد، فکر بیهوده و عبثی است. رژیم صهیونیستی با زدن فخری‌زاده‌ها نمی‌تواند تاثیری در بنیه دفاعی ایران بگذارد و با شهادت شهید فخری‌زاده‌ها مهندس‌های جوان همانند وی تربیت می‌شوند.

وی تاکید کرد: دستگاه امنیتی باید نسبت به شناسایی عوامل این جنایت اقدام کند و عاملان را به سزای اعمال ننگینشان برساند. مجموعه دفاعی کشور در مقابل این جنایت مستحکم‌تر و مقتدرتر می‌شود و این شهادت‌ها تاثیری در اراده نیروهای مسلح، بنیه دفاعی و ملت ایران نمی‌گذارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet