خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/09/10 13:04:44
سرویس سیاسی
مالکی:

مجامع بین المللی حرکت آمریکایی ها برای ترور شهید فخری زاده را محکوم کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ترور شهید فخری‌زاده هزینه‌بر بوده اما باعث توقف جریان علمی کشور نمی‌شود.
مجامع بین المللی حرکت آمریکایی ها برای ترور شهید فخری زاده را محکوم کنند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ترور شهید فخری‌زاده هزینه‌بر بوده اما باعث توقف جریان علمی کشور نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106151227415.jpg مجامع,بین,المللی,حرکت,آمریکایی,ها,برای,ترور,شهید,فخری,زاده,را,محکوم,کنند Icana

فدا حسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن محکومیت ترور دانشمند هسته ای کشورمان، گفت: این حرکت مذبوحانه نشانه زبون بودن صهیونیست ها و ایادی آنها در منطقه است چرا که در رویارویی مستقیم با جمهوری اسلامی ایران توانایی ندارند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در ادامه ترور هر دانشمند را ترور یک اندیشه دانست و افزود: انتظار داریم در وهله اول مجامع بین المللی این حرکت آمریکایی ها را محکوم کنند چرا که ترور اندیشه ها ترور انسانیت است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر نیروهای امنیتی باید پاسخ جدی به این جنایتکاران بدهند تا عاملان و آمران آن به اشد مجازات برسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه برنامه های هسته ای و دفاعی کشورمان بومی شده است، خاطرنشان کرد: ترور شهید فخری زاده برای ما سنگین و هزینه بر بوده است اما باعث توقف جریان علمی کشور نمی شود و قطعا یاران این شهید در سنگر علم و دانش کشور، پیشرفت های دفاعی و هسته ای را ادامه می دهند و این همان چیزی است که همواره باعث رعب و وحشت اسرائیلی ها بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet