خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 17:29:33
سرویس فراکسیون ها
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در پیامی:

ترور ناجوانمردانه شهید فخری‌زاده حاصل صحنه‌گردان‌های متوحش ولی به ظاهر اتوکشیده غربی است

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در پیامی ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان را محکوم کرد و یادآور شد که این ترور ناجوانمردانه‌ حاصل صحنه گردان‌های متوحش ولی به ظاهر اتوکشیده‌ غربی است و مسئولان کشور باید بدون توجه به لبخندها و فریب‌های آنان، پاسخ درخوری را برای این جنایت بزرگ تدبیر کنند.
ترور ناجوانمردانه شهید فخری‌زاده حاصل صحنه‌گردان‌های متوحش ولی به ظاهر اتوکشیده غربی است رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در پیامی ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان را محکوم کرد و یادآور شد که این ترور ناجوانمردانه‌ حاصل صحنه گردان‌های متوحش ولی به ظاهر اتوکشیده‌ غربی است و مسئولان کشور باید بدون توجه به لبخندها و فریب‌های آنان، پاسخ درخوری را برای این جنایت بزرگ تدبیر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011107340853162.jpg ترور,ناجوانمردانه,شهید,فخری‌زاده,حاصل,صحنه‌گردان‌های,متوحش,ولی,به,ظاهر,اتوکشیده,غربی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار و نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیامی ترور شهید محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان را محکوم کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمان الرحیم

شهادت دانشمند برجسته و خدمت‌گزار بی‌ادعای این مرز و بوم، شهید محسن فخری‌زاده، بار دیگر لباس ماتم و عزا را بر تن ملت ما پوشانید و آن‌ها را داغدار این بزرگ از دست رفته کرده است. هرچند، جز چنین پایان پرشکوه و باعظمتی برای این بزرگمرد فرهیخته و خالص، انتظار نمی‌رفت و جز شهادت، آن هم توسط شقی‌ترین اشقیا، زیبنده‌ی او نبود.

این مجاهد بزرگ عرصه‌ی علم و دانش، که در ادبیات و حافظ‌شناسی نیز سررشته داشت، نه تنها در زمینه‌های مختلف انرژی پاک، بلکه در زمینه‌ی پاسداری از سلامتی مردم و تولید واکسن و کیت تشخیص کرونا نیز خدمات بی‌نظیری را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

ترور ناجوانمردانه‌ی این فرزند بی‌بدیل ایران، حاصل صحنه گردان‌های متوحش ولی به ظاهر اتوکشیده‌ی غربی است و مسئولان کشور می‌بایست بدون توجه به لبخندها و فریب‌های آنان، پاسخ درخوری را برای این جنایت بزرگ تدبیر کنند.

فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی، شهادت این دانشمند بزرگ را به مقام معظم رهبری، خانواده‌ی عظیم شان ایشان، جامعه‌ی علمی کشور و ملت داغ‌دیده و شهیدپرور ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کند و از خداوند منان علو درجات را برای ایشان مسئلت دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet