شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/09 08:00:06
سرویس سیاسی
فراکسیون مستقلین ولایی مجلس طی بیانیه‌ای ترور دکتر فخری‌زاده را محکوم کرد

اصرار رژیم صهیونیستی بر سیاست خرابکاری هسته‌ای از طریق تروریسم دولتی

فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با صدور بیانیه‌ای در محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای، این اقدام را در راستای سیاست خرابکاری هسته‌ای صهیونیست‌ها از طریق تروریسم دولتی دانست.
اصرار رژیم صهیونیستی بر سیاست خرابکاری هسته‌ای از طریق تروریسم دولتی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با صدور بیانیه‌ای در محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای، این اقدام را در راستای سیاست خرابکاری هسته‌ای صهیونیست‌ها از طریق تروریسم دولتی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108331120967.jpg اصرار,رژیم,صهیونیستی,بر,سیاست,خرابکاری,هسته‌ای,از,طریق,تروریسم,دولتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام جنایتکارانه ترور دانشمندان هسته‌ای، خواستار محکومیت این اقدام از سوی مجامع بین‌المللی شد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

حادثه تلخ ترور شهید فخری زاده نشان داد که رژیم صهیونیستی همچنان بر سیاست خرابکاری هسته ای از طریق تروریسم دولتی اصرار دارد. اما بر همگان واضح است که دانش و فناوری هسته ای بومی شده در ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

ما ضمن محکوم کردن این اقدام جنایتکارانه در ترور دانشمندان هسته ای که خلاف انسانیت و همه قوانین و حقوق بین‌الملل است انتظار داریم  مجامع بین المللی این اقدام را محکوم کرده و با تدابیری مانع تکرار آن شوند.

همچنین از دولت، وزارت امور خارجه، قوه قضاییه و سایر نهادهای امنیتی تقاضا داریم ضمن اهتمام هوشمندانه و راهبردی در واکنش ها، پیگیری حقوقی و قضایی موضوع در مجامع بین المللی و مجازات همه عوامل این حادثه را دنبال و باهمکاری یکدیگر پروتکل های حفاظتی و امنیتی را باز بینی نمایند.

رجاء واثق داریم که همکاران شهید فخری زاده و دیگر فرزندان این ملت راه او را با صلابت هرچه بیشتر ادامه خواهند داد.

فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet