خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/09 10:59:45
سرویس فراکسیون ها
فراکسیون مهدویت در پی ترور شهید فخری‌زاده:

صهیونیسم و استکبار قرن‌ها است که در باطن گرگ خونخوار خود را آراسته نشان می دهد

فراکسیون مهدویت مجلس ضمن محکومیت جنایت تروریستی شهادت دکتر فخری‎‌زاده، در پیامی تأکید کرد که  صهیونیسم و استکبار جهانی که قرنها با استعمار ملت‌ها  ظاهر خود را آراسته نشان می دهد، در باطن گرگ خونخواری است، که دهها جنگ تجاوز کارانه را به جهان تحمیل نموده است.
صهیونیسم و استکبار قرن‌ها است که در باطن گرگ خونخوار خود را آراسته نشان می دهد فراکسیون مهدویت مجلس ضمن محکومیت جنایت تروریستی شهادت دکتر فخری‎‌زاده، در پیامی تأکید کرد که  صهیونیسم و استکبار جهانی که قرنها با استعمار ملت‌ها  ظاهر خود را آراسته نشان می دهد، در باطن گرگ خونخواری است، که دهها جنگ تجاوز کارانه را به جهان تحمیل نموده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101611653871.jpg صهیونیسم,و,استکبار,قرن‌ها,است,که,در,باطن,گرگ,خونخوار,خود,را,آراسته,نشان,می,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، طی پیامی ترور دانشمند هسته‌ای ارزشمند جمهوری اسلامی ایران‌ شهید محسن فخری‌زاده را محکوم کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 صهیونیسم و استکبار جهانی که قرنها با استعمار ملتها  ظاهر خود را آراسته نشان می دهد، در باطن گرگ خونخواری است، که دهها جنگ تجاوز کارانه را به جهان تحمیل نموده است.

 تحقق وعده های الهی و پیروزی بی پایان جبهه مقاومت و مردم شهید پرور ایران اسلامی در عرصه های گوناگون نبرد با استکبار جهانی به برکت خون شهدا بوده است.

 تجزیه طلبی و ترور، جنگ تحمیلی ، تحریم ، ایران هراسی و اسلام ستیزی و در نهایت تدارک انقلاب مخملی و جنگ نرم به کمک فریب خوردگان داخلی، همه و همه جز رسوایی و شکست برای آنها و پیشرفت برای ملت ما، ثمری نداشته است. پیشرفت تحسین برانگیز کشور در عرصه های علمی و فناوری نمونه ای الهام بخش را برای آزادگان و عدالتخواهان جهان فراهم نموده است.

  الهام از ایران اسلامی، موجب شکست استکبار در عراق ، سوریه، افغانستان ، لبنان، غزه و یمن و بسیاری از کشورها شده است. دانشمندان ایران اسلامی، عهد می بندند راه دانشمندان شهید علم و فناوری و از جمله  شهید دکتر فخری زاده  را که همان جهاد علمی است  را برای اعتلای ایران عزیز و حرکت به سمت قله های رفیع علم و فناوری و تمدن سازی اسلامی است را با تمام همت  و انرژی مضاعفی ادامه خواهند داد تا به دشمنان این انقلاب ثابت شود که اگر فخری زاده ای را از ما گرفتند فخری زاده های بیشتری پا عرصه گذاشته و شتاب دهنده حرکت او خواهند بود.

شهید فخری زاده گام‌های بزرگی در اقتدار بخشی فناورانه ی کشور و از جمله  در جهت  تولید اولین کیت تشخیص کرونا ، پدافند هسته ای، پیشرفتهای موشکی و دفاعی کشور برداشته است که قطعا شاگردان فراوان ایشان در عرصه های مختلف راه او را تا نابودی صهیونیزم بین الملل و رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی ادامه خواهند داد. 

 پیام ما اعضای فراکسیون مهدویت به سازمانهای تروریستی و صهیونیستهای قاتل و  خائنین داخلی ننگ و نفرت است. در سالروز شهادت دانشمند هسته ای ، شهید دکتر شهریاری، یاد همه ی شهدای هسته ای را گرامی میداریم و شهادت سردار دکتر فخری زاده  را به خانواده آن عزیز، دانشگاهیان، امت شهید پرور، امام خامنه ای (حفظه الله) و مولایمان حضرت مهدی (عج) تبریک و تسلیت عرض می می نماییم.

محمد مهدی زاهدی رئیس "فراکسیون مهدویت و تمدن سازی مجلس شورای اسلامی"

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet