شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 15:39:29
سرویس سیاسی
مرادی مطرح کرد:

جریان ترور نگران پیشرفت‌های ایران در زمینه علم و فناوری است

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس می گوید:شهادت فخری زاده ها گواهی محکم بر ابطال اعتماد نامعقول به دنیای استکباری غرب است.
جریان ترور نگران پیشرفت‌های ایران در زمینه علم و فناوری است نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس می گوید:شهادت فخری زاده ها گواهی محکم بر ابطال اعتماد نامعقول به دنیای استکباری غرب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104426154917.jpg جریان,ترور,نگران,پیشرفت‌های,ایران,در,زمینه,علم,و,فناوری,است Icana

 احمد مرادی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ترور شهید فخری زاده گفت: ترور یکی دیگر از دانشمندان هسته ای کشور ، نشانه آن است که دشمنان هم به قدرت سخت و هم قدرت نرم ایران باور داشته و پیشرفت علمی کشور برای تروریست ها غیرقابل تحمل است.

وی افزود: این حرکت شوم، چهره کثیف غرب و حامیان آنها را در نگاه ملت انقلابی کشورمان نفرت انگیزتر می کند و تنها سقوط رژیم جعلی صهیونیستی را تسریع می بخشد.

نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، ابوموسی و بندرخمیر در مجلس با اشاره به خصوصیات اخلاقی و مدیریتی شهید دانشمند  "فخری زاده" افزود: شهید فخری زاده یکی از معدود افرادی بود که هم از لحاظ منش و هم از لحاظ علم و مدیریت در جایگاه بسیار بالایی قرار داشت.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس بابیان اینکه شهادت فخری زاده ها  تا ابد گواهی محکم بر ابطال اعتماد نامعقول به دنیای استکباری غرب است، مطرح کرد: دشمنان به خوبی به توانمندی های و دانش شهید فخری زاده آگاه بودند برای همین هم دست به ترور این دانشمند بزرگ زدند و دشمن برای اینکه از توانمند شدن جمهوری اسلامی و کشور جلوگیری کند دست به چنین کارهایی می‌زند.

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) "بکشید مارا ملت ما بیدارتر می شود" اظهار کرد: دشمنان،نمی‌دانند که با خون فرزندان شهید این ملت،درخت انقلاب آبیاری می شود  و بر هر شاخه آن،جوانان شهادت طلب و انقلابی،به ثمر خواهد نشست.

مرادی با بیان اینکه هیچ جنایتی و هیچ تروری نزد ملت ایران بی پاسخ نخواهد ماند،تاکید کرد: جریان ترور، نگران پیشرفت های ایران در مسیر علم و فناوری است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس  با اشاره به موضوع لغو اجرای پروتکل الحاقی و موارد فراتر از آن،تصریح کرد: در صورت تصویب طرح مقابله با تحریم ها باید از ورود جاسوسان آمریکایی و صهیونیستی به کشور در قالب بازرسین آژانس، ممانعت به عمل آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet