هدر موبایل
1388/08/19 15:34:00
سرویس صحن
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان:

وزیر رفاه باید در مسائل اقتصادی توانمند باشد

**نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اهمیت مدیریت و تجربه را مهمترین عامل برای نامزد پیشنهادی وزارت رفاه و تامین اجتماعی دانست.

حسینعلی شهریاری در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی به دلیل گستردگی حوزه و ارتباط آن با مسایل اجتماعی، اقتصادی و... باید با حساسیت ویژه‌ای نسبت به آن نگریسته شود.

وی خاطرنشان کرد: وزارت رفاه و تامین اجتماعی در مسایل اجتماعی به مسایل بهزیستی، بیمه خدمات درمانی، تامین اجتماعی، بازنشستگی که با سلامت، بهداشت و آتیه کاری و از کار افتادگی افراد مرتبط می‌شود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: به نظر می‌رسد مدیریت در مسایل اقتصادی این وزارتخانه در سکان داری وزارت رفاه و تامین اجتماعی دارای اهمیت بسیاری است؛ چرا که بخش عظیمی از این وزارت با مسایل اقتصادی مرتبط شده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد:‌ در بخش اقتصادی، مسایل صنعت، منابع مالی حقوق کارگران و... دارای اهمیت بسزایی است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بخش عظیمی از اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها به عهده وزارت رفاه و تامین اجتماعی قرار گرفته، این وزارتخانه باید با مدیریت کردن و مشخص نمودن دهک‌های جامعه از نظر آماری و گام اساسی را برای اجرای عدالت در جامعه بردارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet