خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 11:14:07
سرویس اقتصادی
صبح امروز انجام شد؛

حضور رئیس مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه جهت بررسی پیشنهادات پیرامون بودجه 1400

نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با حضور دکتر قالیباف به‌منظور اصلاح ساختار بودجه و بررسی راهکارهای رسیدن به یک بودجه تاثیرگذار و کارآمد برای سال ۱۴۰۰ برگزار شد.
حضور رئیس مجلس در کمیسیون برنامه و بودجه جهت بررسی پیشنهادات پیرامون بودجه 1400 نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با حضور دکتر قالیباف به‌منظور اصلاح ساختار بودجه و بررسی راهکارهای رسیدن به یک بودجه تاثیرگذار و کارآمد برای سال 1400 برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg حضور,رئیس,مجلس,در,کمیسیون,برنامه,و,بودجه,جهت,بررسی,پیشنهادات,پیرامون,بودجه,1400 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس صبح امروز(دوشنبه 10 آذرماه) با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

حمید رضا حاجی بابایی در تشریح دستور کار این نشست ضمن تبریک به مناسبت روز مجلس، گفت: روز مجلس به نام شهید آیت‌الله مدرس که نماد یک نماینده انقلابی و مردمی بوده، نامگذاری شده است و امیدواریم ما هم بتوانیم با پیروی از سیره این شهید بزرگ خدمتگذار واقعی مردم باشیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این نشست مشترکی است که در آستانه ارائه لایحه بودجه 1400 توسط دولت به مجلس تشکیل شده است تا درخصوص راهکارهای رسیدن به یک بودجه تاثیرگذار و کارآمد به نتیجه برسیم.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون توقعات اجتماعی به جایی از مجلس شورای اسلامی در مورد نحوه بررسی و تصویب لایحه بودجه 1400 وجود دارد که انتظار می‌رود تغییراتی در اصولی که در سنوات گذشته برای بودجه وجود داشته است، اعمال شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: با توجه به اینکه اصلاح ساختار بودجه نیز در مجلس شورای اسلامی مطرح است، بنابراین باید بودجه 1400 از نظر شفافیت منابع و درآمد با بودجه‌های سنوات گذشته متفاوت باشد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تاکنون تنها بودجه شرکت‌های دولتی ارائه شده و طبق قانون، دولت باید تا 15 آذرماه لایحه بودجه عمومی سالانه کشور را نیز به مجلس شورای اسلامی ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet