هدر موبایل
1388/08/19 15:43:00
سرویس صحن
تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهور و مسئولان اجرایی

تذکر 13 نماینده در خصوص رفتارهای خلاف عرف رییس دانشگاه علامه طباطبایی

**تذکر ۱۳ نماینده مجلس به وزیر علوم در خصوص جلوگیری از برخوردهای خلاف عرف رییس دانشگاه علامه طباطبایی با دانشجویان و اعضای هیات علمی این دانشگاه.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهور، وزرا و مسئولان اجرایی کشور که توسط محمد دهقان قرائت شد به شرح ذیل است:

تذکر نجفی نماینده مراغه به وزیر راه و ترابری در خصوص تکمیل پروژه بزرگراه آذرشهر، میاندوآب در محور عجب شیر.

تذکر مفتح نماینده رزن به وزیر راه و ترابری در خصوص رفع نقاط حادثه خیز و دو خطه کردن مسیر اصلی کاشت تا روستای سوزن و کارخانه سیمان حکمتان.

تذکر حسینی نماینده پاوه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ضعف مدیریتی مدیر کل ارشاد کرمانشاه .

تذکر کوچکی‌نژاد نماینده رشت به رییس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به خشک شدن تالاب انزلی بر اثر ساخت کمربندی انزلی و دستور رسیدگی به کم‌آبی سد سفید رود باتوجه به ایجاد سد‌های بالادستی و به وزیر راه و ترابری در خصوص لزوم استانداردسازی راه‌های استان گیلان.

تذکر یوسف نژاد نماینده ساری به رییس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به وضعیت سد مجیر در دودانگه و دستور مطالعه منطقه آزاد تجاری در استان مازندران و به وزیر راه و ترابری در خصوص ایجاد دسترسی مردم شهر سورک از جاده جوادالائمه و به وزیر کشور در خصوص ایجاد شهرداری در مرکز بخش روستای فرح‌آباد ساری و ارتقاء بخش میان‌رود به فرمانداری و به وزیر مسکن در مورد رسیدگی به مطالعه و اجرای طرح‌ هادی در روستای قارون سرا و به وزیر جهاد کشاورزی در مورد تامین اعتبار برای آب بندان‌های شهرستان ساری .

تذکر حسینی نماینده نیشابور به وزیر راه و ترابری در خصوص ضرورت تکمیل پروژه‌ راه روستایی روستاهای معدن اولیا و سفلی و پهنه و سرویات شهرستان نیشابور و به رییس جمهور در خصوص ضرورت پرداخت حقوق معوقه معلمین حق‌التدریس.

تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به رییس جمهور در مورد خرید تضمینی کشمش و تعیین قیمت کارشناسی و به وزیر مسکن در خصوص دستور بهسازی و اجرای طرح‌ هادی در روستای بخش زیا آباد تاکستان.

تذکر کرمی نماینده سنندج به وزیر کشور در خصوص لزوم نظارت بر نحوه ارائه کمک به زلزله زدگان شهرستان کامیاران و به وزیر بازرگانی در مورد افزایش سهمیه آرد روستاهای حوزه انتخابیه .

تذکر سلیمی نماینده محلات به وزیر امور خارجه در خصوص علت عدم برخورد فعال با دولت پاکستان باتوجه به دستگیری و آزاد کردن اعضای گروهک ریگی و به وزیر نفت در خصوص ایجاد نمایندگی دائمی اداره بخش مواد نفتی در شهرستان محلات و لزوم گزارش قرارداد فروش گاز به ترکیه به مجلس شورای اسلامی.

تذکر دستغیب نماینده شیراز به رییس جمهور در خصوص لزوم تامین آب شرب بهداشتی به روستاهای شهرستان شیراز که در معرض خشکسالی قرار دارند و به وزیر راه وترابری در خصوص ذکر نام فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز در کلیه پروازهای ذی‌ربط .

تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر راه و ترابری در مورد لزوم پیش بینی زیرگذر برای راه ارتباطی روستاهای پایین دست بزرگراه رشت ، قزوین و احداث پل عابر پیاده در شهرک 31 خرداد دوشان و به وزیر کشاورزی در مورد لزوم افزایش اعتبار جهت حفظ آبهای سطحی و باران در استان گیلان و به وزیر نفت در خصوص ضرورت افزایش کلای لوله خط انتقال لوله گاز در لوشان و به وزیر کشور در خصوص لزوم پی‌گیری برای تهیه عکس هوایی از روستای رودبار جهت اجرای طرح‌های هادی.

تذکر دهقانی نماینده ایرانشهر به وزیر کار و امور اجتماعی در خصوص جلوگیری از اقدام تبعیض‌آمیز و غیرعادلانه مسئولین فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان .

تذکر عثمانی نماینده بوکان به وزیر کار امور اجتماعی در خصوص لزوم نظارت بر فعالیت شرکت‌های خدماتی در شهرستان بوکان و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تسریع در صدور مجوز نشر در منطقه بوکان.

تذکر محمودزاده، پزشکیان، کرمی، سجادیان، فدایی، فروزش، پرتوی، جمشید زهی، مرادنیا، قنبری، محمدی، حیدری و دهقانی نمایندگان مهاباد، تبریز، سنندج، خواف، سنقر، زاهدان، سردشت، سراوان، بیجار، ایلام، مریوان، سقز و ایرانشهر به وزیر علوم در خصوص جلوگیری از برخوردهای خلاف عرف و مقررات ریاست دانشگاه علامه طباطبایی با اعضای هیات علمی و دانشجویان.

تذکر محمدیاری نماینده توالش به وزیر راه و ترابری در خصوص علت حذف اعتبار 300 میلیون تومانی آسفالت راه سوباتان شهرستان تالش.

تذکر محمدی نماینده سروآباد به وزیر بازرگانی در خصوص لزوم افزایش سهمیه آرد شهرستان سروآباد.

تذکر هدایت‌خواه نماینده بویراحمد به وزیر نفت در خصوص علت جذب غیرقانونی و تبعیض آمیز نیروی انسانی توسط مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و به وزیر بهداشت در خصوص ضرورت جلوگیری ازتولید وتوزیع غیرقانونی الکل خوراکی در داروخانه‌ها.

تذکر دهقانی نماینده ایرانشهر به وزیر صنایع در خصوص تسریع در پرداخت حقوق کارگران کارخانه نساجی بافت بلوچ ایرانشهر.

تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر اقتصادی در خصوص عملکرد ضعیف سرپرستی بانک ملی منطقه کرج.

تذکر ترابی نماینده شهر کرد به وزیر دادگستری در خصوص علت عدم صدور سند مالکیت توسط دوایر ثبت اسناد و املاک بعد از اتمام مهلت ماده 147 قانون تذکر کواکبیان نماینده سمنان به رییس جمهور در خصوص پشتیبانی و حمایت از تیم ملی فوتبال ساحلی و به وزیر امور خارجه در خصوص ضرورت پی‌گیری اظهارات اخیر رییس جمهور روسیه و علت بی‌تفاوتی وزارتخانه درمورد کشتار شیعیان یمن.

تذکر یحیی‌‍زاده نماینده تفت و میبد به وزیر راه و ترابری در خصوص ضرورت تسریع در تکمیل کمربندی حلقوی میبد و به رییس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت نان وکالاهای اساسی و به وزیر امور خارجه در خصوص ضرورت تذکر به دولت سعودی به جهت اهانت به حجاج ایرانی وسایر مسافران از جمله تیم‌های ورزشی و به وزیر بهداشت در مورد لزوم تسریع در تهیه و تامین واکسن آنفلونزای فصلی از نوع A.

تذکر ونائی و رحیمی نمایندگان ملایر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد دلایل عدم برخورد با کارشکنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در شهرستان ملایر .

تذکر زنجایی نماینده نقده به وزیر اقتصادی در مورد دستور به بانک‌ها جهت فشارنیاوردن به کشاورزان و دامداران در مورد پرداخت اقساط تمدید شده توسط دولت در سال 87 و 88 و به وزیر راه و ترابری در خصوص بروز حوادث جاده‌ای در شهرستان نقده به دلیل غیر استاندارد بودن جاده‌ها و صدمات جانی به شهروندان در روزهای اخیر.

تذکر موسوی نماینده آبادان به وزیر نفت در خصوص ضرورت تشکیل کمیته‌ای از متصدیان انرژی کشور برای بررسی توسعه دانشگاه یا تاسیس دانشگاه انرژی و نفت براثر نیاز کشور و منطقه.

تذکر نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر امور خارجه در خصوص علت کم‌توجهی نسبت به سرنوشت ایرانیان ساکن امارات که بدون دلیل مورد هتک حرمت قرار می‌گیرند و به وزیر دادگستری در خصوص علت آزادی عمل سوداگران مرگ در مناطق کشور به ویژه مناطق مرکزی و پی‌گیری علت عدم بازگشت زندانیان که به مرخصی می‌روند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet