شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 16:41:04
سرویس سیاسی
انویه تکیه با تبریک به مناسب فرا رسیدن روز مجلس:

مجلس مهم‌ترین پل ارتباطی قانونی مردم با حکومت است/نمایندگان باید در جهت خواسته‌های مردم و آرامش جامعه گام بردارند

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس، با بیان اینکه مجلس نمود عینی تصمیم گیری مردم در تعیین سرنوشت خود است، گفت: نمایندگان مجلس باید سیاست را در جهت اخلاقی آن سوق داده و در جهت خواسته های مردم و آرامش جامعه گام بردارند.
مجلس مهم‌ترین پل ارتباطی قانونی مردم با حکومت است/نمایندگان باید در جهت خواسته‌های مردم و آرامش جامعه گام بردارند نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس، با بیان اینکه مجلس نمود عینی تصمیم گیری مردم در تعیین سرنوشت خود است، گفت: نمایندگان مجلس باید سیاست را در جهت اخلاقی آن سوق داده و در جهت خواسته های مردم و آرامش جامعه گام بردارند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109334925397.jpg مجلس,مهم‌ترین,پل,ارتباطی,قانونی,مردم,با,حکومت,است/نمایندگان,باید,در,جهت,خواسته‌های,مردم,و,آرامش,جامعه,گام,بردارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس در پیامی فرا رسیدن روز مجلس را تبریک گفت، متن پیام به شرح زیر است:

مجلس شورای اسلامی چکیده خون هزاران شهید است که برای برافراشتن پرچم ایران مقتدر و عزیز جانفشانی ها کردند؛ مجلس تبلور اراده ملت است؛ مجلس عصاره زحمت های طاقت فرسای امتی سلحشور و مقاوم است؛ از این رو باید مظهر حاکمیت و قدرت مردم باشد و نمایندگان آن نیز باید در جهت اراده و خواست مردم و صلاح جامعه و کشور عزیزمان ایران گام بردارند. مجلس مهم ترین رکن اساسی دموکراسی و جامعه مدنی محسوب می شود.

مجلس نمود عینی تصمیم گیری مردم در تعیین سرنوشت خود و مهم ترین پل ارتباطی قانونی مردم با حکومت است؛ مجلس رسالت دفاع از تمام حقوق قانونی مردم در قبال حکومت را به عهده دارد و مجلس بزرگترین امید و پناهگاه مردم است.

به جاست که نمایندگان محترم مجلس سیاست را در جهت اخلاقی آن سوق دهند و از طرح بحث هایی که در مردم ایجاد تنش و ناآرامی می کند، پرهیز کنند و در جهت خواسته های مردم و آرامش جامعه گام بردارند.

روز مجلس بر همه همکاران دلسوز، عزیز و گرانقدر مبارک باد 
ارادتمند شما

شارلی انویه تکیه 
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران و عضو کمیسیون عمران./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet