هدر موبایل
1399/09/11 19:33:22
سرویس اقتصادی
رحیمی به مناسبت روز مجلس

وکلای مردم درصدد رشد شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باشند

نماینده مردم سقز و بانه در قوه مقننه به مناسبت روز مجلس تاکید کرد امید است در سایه رحمت الهی با هم افزایی و همکاری روزافزون بتوانیم در مسیر توسعه پایدار کشور عزیزمان و رشد شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مردم گام‌های موثرتری برداریم.
وکلای مردم درصدد رشد شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باشند نماینده مردم سقز و بانه در قوه مقننه به مناسبت روز مجلس تاکید کرد امید است در سایه رحمت الهی با هم افزایی و همکاری روزافزون بتوانیم در مسیر توسعه پایدار کشور عزیزمان و رشد شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مردم گام‌های موثرتری برداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101292022259.jpg وکلای,مردم,درصدد,رشد,شاخص‌های,اقتصادی،,اجتماعی,و,فرهنگی,باشند Icana

به گزارشخبرگزاری خانه ‌ملت، بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس همزمان با فرارسیدن دهم آذرماه، روز مجلس پیامی صادر کرد.

متن آن به شرح ذیل است:

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌ا… سیدحسن مدرس فرا رسیدن دهم آذرماه روز مجلس شورای اسلامی را به نمایندگان محترم مردم و همکاران ارجمند در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می‌نمایم.

امید است در سایه رحمت الهی با هم افزایی و همکاری روزافزون بتوانیم در مسیر توسعه پایدار کشور عزیزمان و رشد شاخص های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مردم گام های موثرتری برداریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet