شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 17:00:22
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی:

تعیین اولویت‌های 12‌گانه کمیسیون عمران تا سال 1402؛ از احیای بافت فرسوده تا استقرار نظام اجاره‌داری حرفه‌ای

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: این کمیسیون اولویت های کاری خود را به صورت مجزا در چهار اجلاسیه مجلس یازدهم و بر اساس اولویت‌های کشور در حوزه عمران تعیین کرد.
تعیین اولویت‌های 12‌گانه کمیسیون عمران تا سال 1402؛ از احیای بافت فرسوده تا استقرار نظام اجاره‌داری حرفه‌ای رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: این کمیسیون اولویت های کاری خود را به صورت مجزا در چهار اجلاسیه مجلس یازدهم و بر اساس اولویت‌های کشور در حوزه عمران تعیین کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903109645439947.jpg تعیین,اولویت‌های,12‌گانه,کمیسیون,عمران,تا,سال,1402؛,از,احیای,بافت,فرسوده,تا,استقرار,نظام,اجاره‌داری,حرفه‌ای Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تعیین اولویت های اصلی کمیسیون عمران مجلس در مجلس یازدهم خبر داد و گفت: پیرو برنامه ریزی مجلس شورای اسلامی برای تعیین اولویت های کاری کمیسیون های تخصصی، کمیسیون عمران مجلس نیز اولویت های 12 گانه خود را برای چهار اجلاسیه مجلس یازدهم تعیین کرد.

نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، کمیسیون عمران در سال 1399، سه اولویت تعیین تکلیف طرح جهش تولید و تأمین مسکن، لایحه مشارکت عمومی-خصوصی و طرح اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها را در دستور کار دارد.

پایداری آب شرب شهرهای دارای تنش آبی جزء اولویت های کاری کمیسیون عمران مجلس در سال 1400

وی گفت: همچنین احیا، بهسازی و نوسازی بافت فرسوده و ناکارآمد شهری و سکونتگاه های غیررسمی کشور، توسعه حمل و نقل چند وجهی کشور و پایداری و ارتقا کیفی آب شرب شهرهای دارای تنش آبی جزء اولویت های کاری کمیسیون عمران مجلس در سال 1400 محسوب می شود.

طرح اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان در دستور کار کمیسیون عمران مجلس در سال 1401

رضایی کوچی ادامه داد: کمیسیون عمران مجلس در سال 1401 نیز موضوعاتی مانند استقرار نظام اجاره داری حرفه ای، طرح اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان و توسعه زیرساخت ها مبتنی بر کریدورهای ترانزیتی جهت افزایش تجارت بین المللی را به عنوان اولویت های کاری خود برگزیده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، این کمیسیون در سال 1402 نیز سه اولویت تأمین آب صنعت و شرب مناطق ساحلی و انتقال آن به مناطق مجاور و فراتر با استفاده از ظرفیت شیرین سازی آب دریا، ساماندهی صدور مجوزها و پروانه های ساختمانی و ارائه خدمات الکترونیکی و برخط از پنجره واحد و ایجاد سازوکارهای لازم و استفاده از فناوری های نوین و سیستم های هوشمند جهت افزایش ایمنی و نظارت بر نوسازی ناوگان حمل و نقل را در دستور کار خود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet