شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 16:03:00
سرویس استان ها
قاسمی پور :

کوتاهی در صیانت از جنگل‌های مریوان و سروآباد مشهود است

ماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه کوتاهی در صیانت ا ز جنگل‌های مریوان و سروآباد مشهود است ،گفت: تبدیل وضعیت نیروهای ادارات منابع‌طبیعی مریوان و سروآباد الزامی است.
کوتاهی در صیانت از جنگل‌های مریوان و سروآباد مشهود است ماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه کوتاهی در صیانت ا ز جنگل‌های مریوان و سروآباد مشهود است ،گفت: تبدیل وضعیت نیروهای ادارات منابع‌طبیعی مریوان و سروآباد الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100454222861.jpg کوتاهی,در,,صیانت,از,جنگل‌های,مریوان,و,سروآباد,مشهود,,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت  شیوا قاسمی‌پور، نماینده‌ مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با  رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خواستار توجه ویژه به جنگل‌های زاگرس شد و اضافه کرد: متاسفانه چندسالی است آتش طمع و دستها‌ی پلید؛ شکوه زاگرس را به زانو درآورده و دخالت‌ها و تخریب‌های بیش از حد انسانی، جنگل‌های این منطقه را ورطه نابودی  و به ملک شخصی تبدیل کرده‌است، که استمرار آن با این شدت، قامت بلند زاگرس را کوتاه خواهد کرد.

نماینده‌ مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقوع آتش‌سوزی‌های متعدد و مستمر در جنگل‌های مریوان و سروآباد خواستار تجهیز و راه‌اندازی آتش‌نشانی هوایی برای اطفای حریق‌ها شد و افزود: کمبود نیروی انسانی، نداشتن تجهیزات مناسب و  صعب‌الاعبور بودن نقاط جنگلی، همواره کار را برای اطفاءحریق و خاموش کردن آتش‌سوزی‌های سهمگین با مشکل مواجهه کرده و واقعیت این است بدون حضور انجمن‌های مردم نهاد و مردم‌ محلی؛ مهار بسیاری از آتش‌سوزی‌ها امکان‌پذیر نیست.

وی  همچنین در این دیدار بر لزوم تبدیل وضعیت نیروهای ادارات منابع‌طبیعی مریوان و سروآباد، و اخذ دستور اختصاص ۵۰ دمنده برای مهار آتش‌سوزی‌ها و تامین اعتبار اتمام ساختمان اداری منابع طبیعی شهرستان سروآباد تاکید کرد. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet