خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 14:40:41
سرویس سیاسی
ایزدخواه:

فردا آخرین مهلت ارسال نظرات نمایندگان در مورد طرح شفافیت آرا است

نماینده مردم تهران گفت: فردا آخرین مهلت قانونی برای ارسال نظرات نمایندگان در سامانه جامع قانونگذاری و نظارت مجلس شورای اسلامی در مورد طرح شفافیت آرا است و پس از پایان این مهلت، طرح شفافیت در نوبت رسیدگی در صحن مجلس قرار می‌گیرد.
فردا آخرین مهلت ارسال نظرات نمایندگان در مورد طرح شفافیت آرا است نماینده مردم تهران گفت: فردا آخرین مهلت قانونی برای ارسال نظرات نمایندگان در سامانه جامع قانونگذاری و نظارت مجلس شورای اسلامی در مورد طرح شفافیت آرا است و پس از پایان این مهلت، طرح شفافیت در نوبت رسیدگی در صحن مجلس قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107388240630.jpg فردا,آخرین,مهلت,ارسال,نظرات,نمایندگان,در,مورد,طرح,شفافیت,آرا,است Icana

روح الله ایزدخواه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تأکید کرد : آنچه که از متن اولیه طرح برمی‌آید با پیش‌نویس طرح مورد نظر طراحان همخوانی دارد و در بعضی از موارد اصلاحات مثبتی نیز روی آن لحاظ شده است و در مجموع انتظارات را برآورده کرده و  کمیسیون  آیین نامه داخلی مجلس نیز در بررسی و تصویب نهایی کلیات و جزئیات آن دقت خوبی داشته است.

وی افزود:شفافیت برای مجلس لازم است  و امیدواریم مقدمات اجرای آن فراهم شود وانتظار می‌رود با وجود طرح‌های مهم و اولویت‌دار دیگری نظیر برخی مسائل معیشتی این طرح نیز در اولویت رسیدگی قرار گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص فوریت این طرح گفت: این که طرح شفافیت آرا نمایندگان  به صورت یک فوریت یا دو فوریت در جلسه علنی مطرح شود موضوعی است که هنوز در خصوص آن تصمیم‌گیری نشده است و این منوط به نظر کمیسیون آیین‌نامه و یا نمایندگان محترم مجلس است و تا این لحظه قرار است به صورت عادی در مجلس مطرح شود و هنوز صحبتی در مورد فوریت آن مطرح نشده و فراکسیون و نمایندگان در این خصوص صحبتی نکرده اند و امیدواریم بدون نیاز به فوریت و با نظر مساعد هیئت رئیسه و با توجه به اهمیت این موضوع   در زمان مناسب به آن رسیدگی شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: طرح‌هایی که مربوط به اصلاح آیین‌نامه داخلی مجلس است با حساسیت بیشتری در صحن مجلس مطرح می‌شود و نمایندگان نیز نسبت به آن حساسیت زیادی دارند و طبیعتاً با دو سوم آرا باید به تصویب برسد لذا امیدواریم این طرح نیز پس از بررسی در سحر با موافقت و استقبال نمایندگان روبرو شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet