خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 15:44:58
سرویس استان ها
مطهری تاکیدکرد:

لزوم ارائه تسهیلات برای ایجاد گلخانه‌های مقیاس کوچک

نماینده مردم گرمسار وآرادان در مجلس،گفت: ارائه تسهیلات برای ایجاد گلخانه‌های مقیاس کوچک الزامی است و این در حالی که طرح مذکور نقش بسزایی در توسعه فرصتهای اشتغال دارد.
لزوم ارائه تسهیلات برای ایجاد گلخانه‌های مقیاس کوچک نماینده مردم گرمسار وآرادان در مجلس،گفت: ارائه تسهیلات برای ایجاد گلخانه‌های مقیاس کوچک الزامی است و این در حالی که طرح مذکور نقش بسزایی در توسعه فرصتهای اشتغال دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102534526818.jpg لزوم,ارائه,تسهیلات,برای,ایجاد,گلخانه‌های,مقیاس,کوچک Icana

 به گزارش  خبرگزاری  خانه  ملت ،نماینده مردم  گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از ارائه تسهیلات ۴ میلیارد ریالی برای احداث گلخانه‌های مقیاس کوچک خبر داد.

 نماینده  مردم گرمسار  و آرادان  در  مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولان بانک کشاورزی و صندوق‌های حوزه کشاورزی و گلخانه داران گرمسار تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین طرح ها در بخش اشتغال جوانان در شهر‌های گرمسار، ایوان کی و آرادان که از ابتدای خرداد ماه پیگیری و به سرانجام رسیده تسهیلات برای گلخانه‌های مقیاس کوچک است.

وی افزود: در این طرح سعی شده است با مشارکت صندوق‌ها تضامین به میزان یک چک یا سفته و یک ضامن حقوقی کاهش یابد تا روند ارائه تسهیلات تسهیل گردد.

مطهری در پایان یادآورشد : در مرحله نخست ۳۰ متقاضی برای ایجاد گلخانه‌های مقیاس کوچک در شهرستان‌های گرمسار و آرادان تشکیل پرونده داده اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet