هدر موبایل
1399/09/22 07:22:59
سرویس استان ها
پاک مهر خبر داد

کلنگ زنی طرح‌های توسعه پتروشیمی خراسان شمالی در ایام دهه فجر 99

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از کلنگ زنی طرح های توسعه پتروشیمی در ایام دهه فجر ۹۹ در این استان خبر داد.
کلنگ زنی طرح‌های توسعه پتروشیمی خراسان شمالی در ایام دهه فجر 99 رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از کلنگ زنی طرح های توسعه پتروشیمی در ایام دهه فجر 99 در این استان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010109761809115.jpg کلنگ,زنی,طرح‌های,توسعه,پتروشیمی,خراسان,شمالی,در,ایام,دهه,فجر,99 Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از کلنگ زنی طرح های توسعه پتروشیمی در ایام دهه فجر 99 در این استان خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: طرح های هم خانواده و تکمیل زنجیره تولید و نیاز کشور در پتروشیمی خراسان، طرح توسعه جدید تولید ادبلو و طرح افزایش ظرفیت تولید اوره همچنین طرح تولید اسید سولفوریک و کود سولفات آمونیوم از جمله طرح هایی است که در دهه فجر انقلاب اسلامی کلنگ زنی خواهد شد.

گفتنی است: تصمیمات مذکور در جلسه رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس با محمد رضوانی فر مدیر عامل شستا، علیرضا بابازاده مدیرعامل پتروشیمی خراسان و کارشناسان و صاحبنظران این حوزه اتخاذ شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet