هدر موبایل
1399/09/22 07:23:46
سرویس استان ها
وحیدی خبر داد

دستور تخصیص یک عدد اتوبوس آمبولانس و 20 دستگاه موتور آمبولانس به خراسان شمالی

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: رییس سازمان اورژانس کشور قول مساعد جهت تخصیص یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲۰ دستگاه موتور آمبولانس به استان را تا قبل آغاز سال ۱۴۰۰ داد.
دستور تخصیص یک عدد اتوبوس آمبولانس و 20 دستگاه موتور آمبولانس به خراسان شمالی عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: رییس سازمان اورژانس کشور قول مساعد جهت تخصیص یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 20 دستگاه موتور آمبولانس به استان را تا قبل آغاز سال 1400 داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107579208846.jpg دستور,تخصیص,یک,عدد,اتوبوس,آمبولانس,و,,20,دستگاه,موتور,آمبولانس,به,خراسان,شمالی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد وحیدی، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با دکتر کولیوند رییس سازمان اورژانس کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این جلسه مشکلات و کمبود تجهیزات پزشکی و درمانی به ویژه در حوزه نیروی انسانی و همچنین درخواست هایی برای توسعه سازماان اورژانس استان در راستای گسترش خدمات به مردم  مورد توجه قرار گرفت و سپس در این خصوص، راهکارهای توسعه همکاری های دوجانبه بررسی شد.

وی ادامه داد: در این جلسه دستور تخصیص یک عدد اتوبوس آمبولانس با تمام تجهیزات پزشکی و درمانی جهت سوانح جاده ای و غیر مترقبه، دستور تخصیص 20 دستگاه موتور آمبولانس جهت حوزه انتخابیه و رایزنی در خصوص استخدام و جذب کادر مورد نیاز اورژانس استان همچنین رایزنی در خصوص تکمیل و احداث 17 پایگاه اورژانس در سطح حوزه انتخابیه صورت گرفت.

گفتنی است؛ رییس سازمان اورژانس کشور قول مساعد جهت تخصیص یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 20 دستگاه موتور آمبولانس را تا قبل آغاز سال 1400 داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet