هدر موبایل
1399/09/16 16:12:47
سرویس استان ها
رضازاده خواستار شد:

لزوم ورود بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی سلماس به خصوص مناطق مرزی کم برخوردار

نماینده مردم سلماس در مجلس از بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی سلماس به خصوص مناطق مرزی کم برخوردار روستایی درخواست کمک کرده تا مشکلات این منطقه را مرتفع کند.
لزوم ورود بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی سلماس به خصوص مناطق مرزی کم برخوردار نماینده مردم سلماس در مجلس از بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی سلماس به خصوص مناطق مرزی کم برخوردار روستایی درخواست کمک کرده تا مشکلات این منطقه را مرتفع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg لزوم,ورود,بنیاد,مستضعفان,برای,محرومیت,زدایی,سلماس,به,خصوص,مناطق,مرزی,کم,برخوردار Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی با دکتر پرویز فتاح، ریاست محترم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: این ملاقات که در یک جو صمیمی و بسیار دوستانه انجام شد؛ در خصوص مشکلات شهرستان سلماس و در راستای محرومیت زدایی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی ادامه داد: مواردی به طور کتبی به حضور ایشان اعلام و مورد موافقت قرار گرفت که از جمله موارد؛ تکمیل پروژه های نیمه تمام مدارس آموزش و پرورش از طرح بنیاد علوی در مدارس تازه شهر، زاویه جیک و هفتوان سلماس و همچنین، کمک به احداث مدارس در روستا هایی که دانش آموزان در کانکس مشغول تحصیل می باشند و کمک به احداث مرکز دامپروری شش هزار راسی در سلماس برای کمک به رفع محرومیت و همچنین ایجاد اشتغال پایدار در منطقه بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس افزود: همچنین کمک به تکمیل آسفالت و روکش جاده های روستایی در مناطق شپیران و کوهسار در محورهای خاکی داراب به دلرزی و سه راه دلرزی به طرف روستاهای گریکان، هشتراک و قلعه رش و محورهای خاکی عیان به گبر آباد و گل آدم و دریک، محور سلماس به هفتوان، سلماس به تازه شهر و کمربندی تازه شهر به سه راه کتبان، محور چوپانلوی علیا و سفلی و محور چهارستون به دیر علی و پکاجیک و کمک به احداث بیمارستان جدید ۱۶۰(یکصد و شصت) تختخوابی سلماس و ساختمان جدید بخش دیالیز در حال ساخت از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد موافقت رییس بنیاد مستضعفان قرار گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس بیان کرد:در خصوص اختصاص اعتبار لازم برای خرید یک دستگاه خودرو آمبولانس با تجهیزات کامل بیمارستان سیار برای درمانگاه تازه شهر نیز مورد موافقت رییس بنیاد مستضعفان قرار گرفت.

گفتی است؛ در ادامه، دکتر پرویز فتاح با اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی به خصوص مناطق مرزی کم برخوردار روستایی سلماس، اعلام آمادگی نموده و دستورات لازم در ارتباط با موارد فوق الذکر را صادر فرمود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet