شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 17:07:54
سرویس فرهنگی
وزیر ورزش در گفت و گو با خانه ملت:

در مورد شکستن حکم ناعادلانه پرونده ویلموتس به وکلا امیدوار هستیم/ انتخاب مدیرعامل وظیفه هیات مدیره استقلال است

وزیر ورزش و جوانان در مورد آخرین وضعیت پرونده ویلموتس با بیان اینکه وکلای حقوقی اعتراض اولیه را دادند و در حال حاضر در حال تهیه لایحه دفاعیه نهایی هستند، گفت: دادگاه عالی ورزش (CAS ) بررسی‌های لازم را انجام می دهد و به احتمال زیاد جلسه هیرینگ برگزار می‌کند و تیم وکلای حقوقی که توسط فدراسیون انتخاب شده دفاعیات را انجام خواهند داد.
در مورد شکستن حکم ناعادلانه پرونده ویلموتس به وکلا امیدوار هستیم/ انتخاب مدیرعامل وظیفه هیات مدیره استقلال است وزیر ورزش و جوانان در مورد آخرین وضعیت پرونده ویلموتس با بیان اینکه وکلای حقوقی اعتراض اولیه را دادند و در حال حاضر در حال تهیه لایحه دفاعیه نهایی هستند، گفت: دادگاه عالی ورزش (CAS ) بررسی‌های لازم را انجام می دهد و به احتمال زیاد جلسه هیرینگ برگزار می‌کند و تیم وکلای حقوقی که توسط فدراسیون انتخاب شده دفاعیات را انجام خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104015083408.jpg در,مورد,شکستن,حکم,ناعادلانه,پرونده,ویلموتس,به,وکلا,امیدوار,هستیم/,انتخاب,مدیرعامل,وظیفه,هیات,مدیره,استقلال,است Icana

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت پرونده ویلموتس، گفت: تیم حقوقی فدراسیون فوتبال که مسئولیت دفاع را بر عهده دارد با همکاری نمایندگانی از معاونت حقوقی رئیس جمهور و دفتر خدمات حقوقی بین الملل در حال همکاری برای به سرانجام رسیدن موضوع هستند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: شرح رای یا گراندز پرونده دریافت شده و وکلای حقوقی اعتراض اولیه را دادند و در حال حاضر در حال تهیه لایحه دفاعیه نهایی هستند تا بتوان در موعد مقرر لایحه را تقدیم  CAS کرد.

وی ادامه داد: دادگاه عالی ورزش (CAS ) بررسی‌های لازم را انجام می دهد و به احتمال زیاد جلسه هیرینگ برگزار می‌کند و تیم وکلای حقوقی که توسط فدراسیون انتخاب شده دفاعیات لازم را انجام خواهد داند.

سلطانی فر یادآور شد: به وکلای کشورمان امیدوار هستیم که بتوانند حکم ناعادلانه پرونده ویلموتس را بشکنند.

سلطانی فر در پاسخ به این سوال که مدیرعامل پرسپولیس معرفی شده اما استقلال همچنان بدون مدیرعامل مانده است، گفت: هیات مدیره باشگاه استقلال وظیفه دارد بررسی‌های لازم را انجام دهد و گزینه مناسب را انتخاب کند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet