شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 09:56:48
سرویس سیاسی
محمودی در تشریح نشست کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی:

دو نفر از اعضای کمیسیون اصل نود به عضویت هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان درمی‌آیند

سخنگوی کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: در این نشست ادامه بررسی طرح اصلاح قانون آئین نامه داخلی مجلس در دستور کار قرار گرفت و ماده یک به تصویب رسید.
دو نفر از اعضای کمیسیون اصل نود به عضویت هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان درمی‌آیند سخنگوی کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: در این نشست ادامه بررسی طرح اصلاح قانون آئین نامه داخلی مجلس در دستور کار قرار گرفت و ماده یک به تصویب رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/202012102649845688.jpg دو,نفر,از,اعضای,کمیسیون,اصل,نود,به,عضویت,هیأت,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,درمی‌آیند Icana

سمیه محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره دستورکار صبح امروز (سه شنبه، 11 آذرماه) کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با موضوع طرح اصلاح قانون هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، گفت: در این جلسه ماده یک طرح به تصویب رسید.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با تصویب اعضای کمیسیون تدوین آیین نامه، دو نفر از اعضای کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس نیز به عضویت هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در می‌آیند.

سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین نمایندگان داوطلب برای عضویت در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان بعد از معرفی کمیسیون به صحن، امکان انصراف در صحن علنی مجلس را خواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet