شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 16:29:15
سرویس اقتصادی
درخشان:

طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو، چهارچرخ‌ها را به دست مصرف کننده واقعی می‌رساند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید در طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو سازوکارهای مناسبی اتخاذ شده که خودرو تنها به دست مصرف کننده واقعی برسد.
طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو، چهارچرخ‌ها را به دست مصرف کننده واقعی می‌رساند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید در طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو سازوکارهای مناسبی اتخاذ شده که خودرو تنها به دست مصرف کننده واقعی برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109208913687.jpg طرح,ساماندهی,تولید,و,عرضه,خودرو،,چهارچرخ‌ها,را,به,دست,مصرف,کننده,واقعی,می‌رساند Icana

عبدالناصر درخشان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اجرای طرح‌های فروش فوری خودروسازان به منظور ساماندهی بازار، گفت: کاهش التهاب بازار در گرو افزایش تولید شرکت‌های خودروسازی است، مادامیکه تولید متناسب با تقاضا نباشد به کارگیری سازوکارهای مختلف موثر نخواهد بود و نمی‌توان به ساماندهی این بازار امید بست.  

اجاره کارت ملی برای ثبت نام در طرح های فروش فوری خودروسازان

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی درستی خبرهایی مبنی بر اجاره کارت ملی برای ثبت نام در طرح های فروش فوری خودروسازان را محتمل دانست و افزود: دلالان با اجاره کارت ملی در این طرح‌ها ثبت نام کرده و شانس مصرف کننده واقعی برای برنده شدن در این طرح ها را محدود می‌کنند.

منطقی کردن عرضه خودرو یکی از راهکارهای ساماندهی بازار خودرو

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یکی دیگر از راهکارهای ساماندهی بازار خودرو را منطقی کردن عرضه خودرو توصیف کرد و ادامه داد: طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو که به موجب آن خودرو در بورس عرضه می‌شود، درهای پشتی خودروسازان را بسته و خودرو به افراد خاص داده نمی‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو سازوکارهای مناسبی اتخاذ شده که خودرو تنها به افراد دارای شرایط پیش بینی شده واگذار شود، اضافه کرد: با تصویب و اجرای این طرح خودرو به دست مصرف کننده واقعی می‌رسد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet