شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/12 16:59:14
سرویس سیاسی
رئیس مجمع نمایندگان تهران:

مجلس با قدرت و قاطعیت ترور شهید فخری زاده را دنبال کند

رئیس مجمع نمایندگان تهران در نامه‌ای گفت: مجلس شورای اسلامی در برابر توطئه و جنایت‌هایی مانند ترور شهید فخری زاده مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارد که در جای خود باید با قدرت و قاطعیت آنها را دنبال کرد.
مجلس با قدرت و قاطعیت ترور شهید فخری زاده را دنبال کند رئیس مجمع نمایندگان تهران در نامه‌ای گفت: مجلس شورای اسلامی در برابر توطئه و جنایت‌هایی مانند ترور شهید فخری زاده مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارد که در جای خود باید با قدرت و قاطعیت آنها را دنبال کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102969320814.jpg مجلس,با,قدرت,و,قاطعیت,ترور,شهید,فخری,زاده,را,دنبال,کند Icana

به گزارش   خبرگزاری خانه‌ملت، سیدرضا تقوی رئیس مجمع نمایندگان تهران در نامه‌ای از دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا گزارشی از شخصیت علمی و فکری شهید فخری زاده و ترور این شخصیت مفید و خدمتگزار به روسای مجالس دنیا، به ویژه پارلمان‌های کشورهای اسلامی ارسال شود و از مجالس دنیا خواسته شود که رژیم‌های تروریستی مانند آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم‌هایی که دلارهای خود را در خدمت نخبه کُشی قرار می‌دهند را محکوم کنند.

متن نامه رئیس مجمع نمایندگان تهران به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف(زیدعزه)

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم
با احترام، شهادت استاد فرزانه دانشگاه و محقق اندیشمند در عرصه دانش و اندیشه دکتر محسن فخری زاده را که توسط تروریست‌های مزدور به شهادت رسید خدمت جنابعالی و سایر همکارانم در مجلس شورای اسلامی تسلیت و تبریک عرض می‌کنم. مجلس شورای اسلامی در برابر اینگونه توطئه و جنایت‌ها مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارد که در جای خود باید با قدرت و قاطعیت آنها را دنبال کرد ولی در این نامه می‌خواهم به یکی از مسئولیت‌ها تاکید و پیشنهاد کنم.

جنابعالی بعنوان رئیس مجلس گزارشی از شخصیت علمی و فکری شهید فخری زاده و ترور این شخصیت مفید و خدمتگزار به روسای مجالس دنیا، به ویژه پارلمان‌های کشورهای اسلامی (بین المجالس اسلامی) ارسال بدارید و از مجالس دنیا بخواهید که نسبت به رژیم‌های تروریستی مانند آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم‌هایی که دلارهای خود را در خدمت نخبه کُشی قرار می‌دهند محکوم کنند. در چنین شرایطی باید حرکتی بین المللی را در جهت روشنفکری نیز آغاز کرد.

پیشنهاد می‌کنم نامه ارسالی دارای محتوایی از سرفصل های زیر باشد؛

1- معرفی مختصری از شهید گرانقدر

۲- چگونگی ترور

3- اشاره به ترور‌های گذشته

۴- ترور نخبه‌های علمی، ترور علم، اندیشه و توسعه

۵- رژیم تروریست آمریکا و فلسطین اشغالی

۶- محفوظ بودن حق مجازات و انتقام از تروریست‌ها‌ و حامیان آنها برای ایران

7-درخواست حمایت برای مقابله با تروریسم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet