شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 11:52:23
سرویس سیاسی
منادی سپیدان:

مذاکره مجدد با آمریکا به رفتار سردمداران ایالات متحده بستگی دارد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم مذاکره‌ای را با ایالات متحده انجام دهیم قطعا چنین موضوعی به رفتار کابینه جدید آمریکا بستگی دارد.
مذاکره مجدد با آمریکا به رفتار سردمداران ایالات متحده بستگی دارد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم مذاکره‌ای را با ایالات متحده انجام دهیم قطعا چنین موضوعی به رفتار کابینه جدید آمریکا بستگی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107707148665.jpg مذاکره,مجدد,با,آمریکا,به,رفتار,سردمداران,ایالات,متحده,بستگی,دارد Icana

علیرضا منادی سپیدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص طرح مذاکره مجدد گفت: ما هم ملت امام حسین و هم امام حسنی هستیم؛ بنابراین می‌توانیم مذاکره کنیم و البته به زمان خود هم می‌جنگیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: ترامپ و سردمداران آمریکا هیچگاه قابل اعتماد نبودند و البته کابینه جدید ایالات متحده هم غیر قابل اعتماد نیست، اما اگر بایدن بخواهد عاقلانه عمل کند، نباید رفتارهای غیر عقلانی ترامپ را تکرار کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همیشه به دنبال این بوده که هیچ جنگ و تنشی در دنیا صورت نگیرد و ناگفته نماند که مذاکره هم به رفتار آمریکایی‌ها بستگی دارد.

وی اظهار کرد: ترور شهید فخری زاده نشان می دهد که آمریکایی‌ها همچنان در مسیر خباثت قدم برمی دارند و قطعا ترامپ و رژیم صهیونیستی در این اتفاق ناجوانمردانه همچون ترور سردار سلیمانی دست داشته‌اند، اما بدون شک از آنها انتقام خواهیم گرفت که درس عبرتی برای آینده‌گانشان باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet