شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 10:04:18
سرویس سیاسی
اسماعیلی:

احزاب در مواقع انتخابات قارچ‌گونه رشد می‌کنند/حزب لازمه پیشرفت کشور

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب موجود در کشور فعالیت‌های جدی برای رفع مشکلات و پیشرفت کشورمان ندارند و فقط در زمان انتخابات ظاهر می‌شوند.
احزاب در مواقع انتخابات قارچ‌گونه رشد می‌کنند/حزب لازمه پیشرفت کشور نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب موجود در کشور فعالیت‌های جدی برای رفع مشکلات و پیشرفت کشورمان ندارند و فقط در زمان انتخابات ظاهر می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806104457995803.jpg احزاب,در,مواقع,انتخابات,قارچ‌گونه,رشد,می‌کنند/حزب,لازمه,پیشرفت,کشور Icana

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به وجود احزاب برای حل چالش‌های کشور اشاره کرد و گفت: در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در کمیسیون شوراها پیگیر این موضوع شدیم که یک چارچوب خاصی به احزاب دهیم و تحزب را در کشور راه بیندازیم.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تحزب باید در کشور وجود داشته باشد، گفت: فعالیت احزاب در کشور امری ضروریست، زیرا حزب لازمه پیشرفت هر کشوری خواهد بود، اما اشکال اساسی که وجود دارد این بوده که احزاب در مواقع انتخابات قارچ‌گونه رشد می‌کنند و پس از آن دیگر هیچ فعالیتی نمی‌کنند و حتی مطالبه‌ای هم در راستای حل موانع و مشکلات ندارند که یک ایراد جدی محسوب می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تمام احزاب کشور باید در چارچوب قانون اساسی باشند و البته تا به الان هم همین‌گونه تنظیم شده ضمن اینکه قانون هم مشخص کرده که چه احزابی می‌توانند مجوز داشته باشند؛ بنابراین احزاب باید پای شعارهایی که می‌دهند و همچنین افرادی را که صاحب مناصب گوناگون می‌کنند، بایستند و  در حقیقت مطالبه‌گری کنند، اما این مهم پس از انتخابات‌ها فراموش می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet