شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 15:44:08
سرویس استان ها
رئیس مجمع نمایندگان گیلان:

مسئولینی که کلنگ زدند و نساختند، پاسخگو باشند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان، گفت: شاهد کلنگ زنی استادیوم و پیست قایقرانی رویینگ در انزلی بودیم، آنهایی که کلنگ زدند بگویند چرا این پروژه ها که کددار شد و برای آنها ردیف بودجه و منابع پیش بینی کردند، هیچ وقت عملیاتی نشد.
مسئولینی که کلنگ زدند و نساختند، پاسخگو باشند رئیس مجمع نمایندگان گیلان، گفت: شاهد کلنگ زنی استادیوم و پیست قایقرانی رویینگ در انزلی بودیم، آنهایی که کلنگ زدند بگویند چرا این پروژه ها که کددار شد و برای آنها ردیف بودجه و منابع پیش بینی کردند، هیچ وقت عملیاتی نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108805187659.jpg مسئولینی,که,کلنگ,زدند,و,نساختند،,پاسخگو,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی درباره مدیریت شهری انزلی اظهار کرد: انزلی از نظر موقعیت جغرافیایی یک شهر خاص و خطی است و از سمت شمال و جنوب محدوده تالاب و دریا را دارد و بایستی در حوزه شهرسازی و مسایلی که در مباحث مدیریت شهری است با توجه بیشتری کار شود .

نماینده  مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه درمان شاهد قرار گرفتن بیمارستان در غرب انزلی هستیم، افزود: این امر باعث شده شهروندان و روستانشینان شرق شهرستان برای دسترسی به بیمارستان مشکلات خاص خود را داشته باشند و باید با ظرفیت بخش خصوصی یک بیمارستان در شرق انزلی افتتاح کنیم.

دنیامالی با اشاره به مسئله تالاب انزلی و اینکه تهدید اصلی این حوزه پساب صنعتی و خانگی شهرستان های جنوبی تالاب است افزود : عده ای فاضلاب شهری انزلی را تنها تهدید تالاب می دانند؛ هر چند این مسئله باید به خوبی مدیریت شود ولی تهدید اصلی از ۱۱ رودخانه حوزه آبریز تالاب انزلی است که با پساب صنعتی و خانگی توام است.

نماینده  مردم انزلی در  مجلس با اشاره به مسئله تالاب انزلی و اینکه تهدید اصلی این حوزه پساب صنعتی و خانگی شهرستان های جنوبی تالاب است یادآورشد: عده ای فاضلاب شهری انزلی را تنها تهدید تالاب می دانند؛ هر چند این مسئله باید به خوبی مدیریت شود ولی تهدید اصلی از ۱۱ رودخانه حوزه آبریز تالاب انزلی است که با پساب صنعتی و خانگی توام است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet