شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/13 14:38:09
سرویس استان ها
نجف زاده تاکیدکرد:

توسعه خوی نیازمند توجه ویژه به تحول عمرانی

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس بابیان اینکه تحول در حوزه عمران جاده ای و روستایی در اولویت قرار بگیرد،گفت:تحول در حوزه عمران و زیر ساخت شهرستان های خوی و چایپاره در حال شکل گیری است.
توسعه خوی نیازمند توجه ویژه به تحول عمرانی نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس بابیان اینکه تحول در حوزه عمران جاده ای و روستایی در اولویت قرار بگیرد،گفت:تحول در حوزه عمران و زیر ساخت شهرستان های خوی و چایپاره در حال شکل گیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102340655204.jpg توسعه,خوی,نیازمند,توجه,ویژه,به,تحول,عمرانی Icana

عادل نجف زاده  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری  خانه  ملت  درباره وضعیت تحول در حوزه عمران و زیر ساخت‌های شهرستانهای خوی و چایپاره،گفت: تحول در حوزه عمران و زیر ساخت شهرستان های خوی و چایپاره در حال شکل گیری است و این در حالی که با وزرای مرتبط در هیئت دولت دیدارهای مستمری  برگزارکردیم و برنامه ریزی عمرانی منسجمی نیز در راستای  توسعه عمرانی  خوی و چایپاره ترسیم شده است.

 نماینده مردم خوی و چایپاره در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طی دیدارنجف زاده با وزیر راه و شهرسازی بودجه تعدادی از طرح های مطرح برای شهرستان های خوی و چایپاره اخذ شده استکه تامین بودجه محور خوی ایواوغلی مطابق با برگههای تخصیص بودجه، از این قرار است.

 وی ادامه داد: امید است با توجه به پیگیری های انجام شده و همکاری جدی مسئولین استانی و شهرستانی شاهد تحولی بزرگ در شهرستان های خوی و چایپاره باشیم.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،در پایان قابل ذکر  است  که اجرای آسفالت ۴٫۵ کیلومتر باقیمانده محور خوی ایواوغلی با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و با پرداخت ۲۰ میلیارد ریال با پیگیری های نجف زاده  آغاز شده است./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet