شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/12 15:58:05
سرویس سیاسی
رحیمی جهان‌آبادی با اشاره به مفاد طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها:

طرح لغو تحریم ها با لحاظ نکات فنی تصویب شد/ بررسی طرح در کمیسیون با حضور نمایندگان دولت و وزارت خارجه

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اخذ نظر دولت، وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی درباره طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گفت: کمیسیون تمام نکات فنی را در این طرح پس از بررسی و رایزنی رعایت کرده است.
طرح لغو تحریم ها با لحاظ نکات فنی تصویب شد/ بررسی طرح در کمیسیون با حضور نمایندگان دولت و وزارت خارجه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اخذ نظر دولت، وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی درباره طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گفت: کمیسیون تمام نکات فنی را در این طرح پس از بررسی و رایزنی رعایت کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807104905768594.jpg طرح,لغو,تحریم,ها,با,لحاظ,نکات,فنی,تصویب,شد/,بررسی,طرح,در,کمیسیون,با,حضور,نمایندگان,دولت,و,وزارت,خارجه Icana

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به مفاد طرحاقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گفت: نمایندگانی از دولت، سازمان انرژی اتمی و وزرات امور خارجه در جریان بررسی این طرح در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور داشتند و نکاتی که لازم بود را بیان کردند. دولت ایرادات خود به هر بخشی از این طرح را می‌بایست به هنگام بررسی طرح لغو تحریم ها در کمیسیون عنوان می‌کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان برای لغو اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی فرصتی را تعیین کردند تا شورای عالی امنیت ملی نظر خود را درباره نحوه اجرای این موضوع اعلام کند.

نماینده مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان سازمان انرژی اتمی در جریان بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها نکات خود را عنوان کردند و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پس از رایزنی و بررسی نظر سازمان انرژی اتمی و دولت این طرح را تصویب کرد.

وی یادآور شد: مجلس با لحاظ تمام نکات فنی مورد نظر سازمان انرژی اتمی این طرح را بررسی و تصویب کرده است و مباحث مطرح شده پیرامون عدم توجه مجلس به نظر دولت و وزارت امور خارجه صحیح نمی‌باشد.

به گزارش خانه‌ملت؛ سخنگوی دولت و سخنگوی دستگاه دیپلماسی امروز در نشست‌های خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گفتند که نمایندگان مجلس نظرات کارشناسی دولت و وزارت امور خارجه را پیرامون این طرح اخذ نکردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet