شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 14:36:12
سرویس صحن
احمدی بیغش در اخطار قانون اساسی:

دولت، مجلس را زیر سوال می برد

نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به اظهارنظر سخنگوی دولت درخصوص طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، گفت: متاسفاه دولت، مجلس را زیر سوال می برد.
دولت، مجلس را زیر سوال می برد نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به اظهارنظر سخنگوی دولت درخصوص طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، گفت: متاسفاه دولت، مجلس را زیر سوال می برد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007100862123156.jpg دولت،,مجلس,را,زیر,سوال,می,برد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود احمدی بیغش در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 11 آذر) مجلس شورای اسلامی در اخطاری شفاهی با استناد به اصل 86 قانون اساسی گفت: امروز طرح الزام دولت به خاتمه اجرای پروتکل های الحاقی و صیانت از حقوق مردم توسط مجلس تصویب شد و تحقیقا اکثریت مردم ایران از این مصوبه راضی هستند، اما سخنگوی دولت در اقدامی ناپسند اعلام کرد این طرح برخلاف قانون است، باید از این به بعد قبل از ساعت زدن در مجلس، از دولت اجازه و برنامه بگیریم.  

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا امروز با اجرای پروتکل الحاقی وضعیت معیشت مردم چگونه بود، آیا شاهد ترورها نبودیم؟ شهید فخری زاده و سایر شهدا در چه شرایطی به شهادت رسیدند؟.

وی با اشاره به اینکه دولت، مجلس را زیر سوال می برد، ادامه داد: درخواست داریم به شانتاژها توجه نکنید، مجلس و رئیس مجلس را تندرو خطاب می کنند، در حالی که ما نماینده 85 میلیون نفر جمعیت کشور هستیم.

احمدی بیغش با بیان اینکه مملکت را به لبه پرتگاه کشانده اند و به دنبال بایدن هستند در حالی که اون نیز برادر ترامپ است، گفت: برجام 20 دقیقه ای توسط عده ای در مجلس تصویب شد و عزت مردم را فروختند.

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: اخطار بجایی بود، اما این اخطار ارتباطی به هیات رئیسه مجلس ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet