خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/12 16:56:31
سرویس سیاسی
عزیزی:

اجرای پروتکل الحاقی خسارات سنگینی را به کشور وارد می‌کند؛ باید شجاعانه متوقف شود

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پروتکل الحاقی بخواهد همچنان اجرایی شود قطعا خسارات سنگینی به کشور وارد می کند.
اجرای پروتکل الحاقی خسارات سنگینی را به کشور وارد می‌کند؛ باید شجاعانه متوقف شود نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پروتکل الحاقی بخواهد همچنان اجرایی شود قطعا خسارات سنگینی به کشور وارد می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104519294232.jpg اجرای,پروتکل,الحاقی,خسارات,سنگینی,را,به,کشور,وارد,می‌کند؛,باید,شجاعانه,متوقف,شود Icana

ابراهیم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مصوبه طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، اشاره کرد و گفت: ماده 6 مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها می‌گوید پس از تصویب این قانون دولت ظرف مدت 2 ‌ماه باید اجرای پروتکل الحاقی را متوقف کند.

رئیس کمیته امنیتی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وقتی که مفاد پروتکل الحاقی مشاهده را می کنیم فقط نفوذ و تصمیمات یکطرفه علیه جمهوی اسلامی مشاهده می‌شود و در حقیقت هیچ دستاوردی برای ما نداشته است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دولت بخواهد با همین شیوه قدم بردارد؛ قطعا در آینده نیز محکوم به خسارات سنگینی خواهیم شد؛ بنابراین باید اجرای پروتکل الحاقی را شجاعانه توقف کنیم.

 عزیزی در پایان گفت: انتظار می‌رود دولت پس از تایید شورای نگهبان این قانون را اجرایی کند؛ زیرا از مطالبات جدی مجلس شورای اسلامی و مردم است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet