شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 15:03:08
سرویس صحن
جلال زاده با اشاره به طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در صحن علنی:

اظهارات سخنگوی دولت در مورد مصوبات مجلس خلاف اصل تفکیک قوا است

نماینده مردم ارومیه در مجلس اظهارات امروز سخنگوی دولت در مورد طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را خلاف قانون اساسی و اصل تفکیک قوا دانست.
اظهارات سخنگوی دولت در مورد مصوبات مجلس خلاف اصل تفکیک قوا است نماینده مردم ارومیه در مجلس اظهارات امروز سخنگوی دولت در مورد طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را خلاف قانون اساسی و اصل تفکیک قوا دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100408368471.jpg اظهارات,سخنگوی,دولت,در,مورد,مصوبات,مجلس,خلاف,اصل,تفکیک,قوا,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، وحید جلال زاده در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 11 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از ملت ایران با انتقاد از اظهارات مطرح شده توسط ربیعی سخنگوی دولت در مورد این طرح، گفت: متاسفانه هنوز طرح تصویب نشده اما شاهد اظهاراتی توسط سخنگوی دولت در مورد این طرح هستیم، در این رابطه باید از حقوق و شأن نمایندگان دفاع شود اگر آن ها را در مقابل مردم پاسخگو می کردیم سخنگوی دولت جرأت نمی کرد به مجلس تذکر دهد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس یازدهم، ادامه داد: اگر دولت کارآمد است باید جواب مردم، خون شهید فخری زاده، لجبازی های رئیس جمهور و دهک های پایین جامعه را بدهند و برای بورس چاره اندیشی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات سخنگوی دولت در مورد طرح مذکور را خلاف قانون اساسی و اصل تفکیک قوا دانست و گفت: کشاورزان ارومیه با کمبود کود و گازوئیل برای کشت پاییزه مواجه هستند و دولت باید در این رابطه پاسخگو باشد؛ سخنگوی دولت حق ندارد برای مجلس خط و نشان بکشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet