شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 16:32:37
سرویس سیاسی
دلیگانی با اشاره به مخالفت دولتمردان با مصوبه لغو تحریم های مجلس:

دولتمردان در جایگاه تصمیم گیری برای نمایندگان مجلس نیستند

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات دولتمردان در خصوص مصوبه لغو اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها پذیرفتنی نیست.
دولتمردان در جایگاه تصمیم گیری برای نمایندگان مجلس نیستند عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات دولتمردان در خصوص مصوبه لغو اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها پذیرفتنی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg دولتمردان,در,جایگاه,تصمیم,گیری,برای,نمایندگان,مجلس,نیستند Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مخالفت دولتمردان با مصوبه طرح اقدام راهبردی با لغو تحریم‌ها اشاره کرد و گفت: اظهارات دولتمردان در خصوص مصوبه مجلس شورای اسلامی تداخل در کار قوا محسوب می‌شود و به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم شاهین شهر، برخوار، و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس شورای اسلامی دستور دهنده و ریل گذار است و دولت هم بایستی هر قانونی را که نمایندگان تصویب کردند اجرایی کند.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولتی‌ها نمی‌توانند اعلام کنند که مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را اجرایی نمی‌کنند و قطعا اینگونه اظهارات خلاف قانون اساسی است و  البته در جایگاهی هم نیستند که بخواهد برای مجلس تصمیم بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولتمردان به دنبال خط سازش با آمریکا هستند و در این هفت سال هم نشان داده شد که غربی‌ها هیچ نفعی برای مردم ندارند, بنابراین معتقدیم که با مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی اقتدار کشور تقویت می‌شود و غرب عقب نشینی خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet