هدر موبایل
1399/09/11 16:39:20
سرویس استان ها
قاسمی پور درطی پیامی:

مجلس نشانگر جایگاه برتر دستگاه قانون گذاری کشوراست

نماینده مردم مریوان وسروآباد در مجلس با بیان اینکه مجلس تبلور اراده ملت و مظهر حاکمیت و قدرت است، گفت: مجلس نشانگر جایگاه ویژه و برتر دستگاه قانون گذاری کشوراست.
مجلس نشانگر جایگاه برتر دستگاه قانون گذاری کشوراست نماینده مردم مریوان وسروآباد در مجلس با بیان اینکه مجلس تبلور اراده ملت و مظهر حاکمیت و قدرت است، گفت: مجلس نشانگر جایگاه ویژه و برتر دستگاه قانون گذاری کشوراست. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101048311703.jpg مجلس,نشانگر,جایگاه,برتر,دستگاه,قانون,گذاری,کشوراست Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، شیوا قاسمی‌پور در پیامی روز مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت:  متن پیام بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

مجلس تبلور اراده ملت و مظهر حاکمیت و قدرت است.

روز دهم آذرماه، سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس به عنوان روز مجلس نشانگر جایگاه ویژه و برتر دستگاه قانون گذاری کشور و رسالت خطیر نمایندگانی است که با آرای هوشمندانه مردم به خانه ملت راه‌یافته‌اند تا بتوانند با تدبیر و آگاهی مسیر قانونمندی در کشور را تداوم بخشند چراکه مجلس عصاره زحمت‌های طاقت‌فرسای امتی سلحشور و مقاوم است؛ از این رو باید مظهر حاکمیت و قدرت مردم باشد و نمایندگان آن نیز باید در جهت اراده و خواست مردم و صلاح جامعه و اسلام گام بردارند.

مجلس مهم ترین رکن اساسی دموکراسی و جامعه مدنی محسوب می شود که در عین حال مهم‌ترین پل ارتباطی قانونی مردم با حکومت است و نمایندگان مردم باید با اتکا و حمایت از نخبگان و استفاده از حلقه‌های مشورتی؛ شاخصه‌های توسعه اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی و... کشور را با برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی دقیق، فراهم کنند.

اینجانب بزرگداشت روز مجلس را خدمت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، مردم شریف و متدین شهرستان‌های مریوان و سروآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با هم‌افزایی و تعامل مجلس با قوه‌های مجریه و قضاییه و اتکا به خرد جمعی و چرخش نخبگان، گام‌های استواری در راستای حل مشکلات اقتصادی، عمرانی، آموزشی و... کشور و خاصتا حوزه انتخابیه بردارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet