شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 16:53:48
سرویس سیاسی
عباسی با اشاره به مخالفت دولت با طرح لغو تحریم ها:

دولت حق دخالت در امور مجلس را ندارد

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که ابراز مخالفت دولت با مصوبه مجلس دخالت درامور قوه مقننه است.
دولت حق دخالت در امور مجلس را ندارد رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که ابراز مخالفت دولت با مصوبه مجلس دخالت درامور قوه مقننه است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105004281416.jpg دولت,حق,دخالت,در,امور,مجلس,را,ندارد Icana

فریدون عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعلام مخالفت سخنگوی دولت با طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملی گفت: مسئولین اجرایی کشور پا را از گلیماشان درازتر کرده اند. این مسئولین خود را صاحب مملکت می دانند از زمانی که روی کار آمده اند این رفتار و گفتار را داشته اند.

نماینده مردم نماینده مردم کازورن و کوه چنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولتی ها در گذشته اشتباهاتی داشته اند و حاضر نیستند قبول کنند که اشتباه کردند و این حال و روز کشور است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: اکنون دولتی ها تلاش مذبوحانه می کنند و با فشارهای اقتصادی که به مردم آورده اند می خواهند آنها را تحریک کنند و زمینه ذهنی مردم را برای مذاکره ذلیلانه آماده کنند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به آنها اخطار می دهم که در کار مجلس که قوه قانون گذاری است دخالت نکنند و گرنه همه شان را دادگاهی می کنیم. اگر بخواهند در امور قوه دیگر دخالت کنند، مصوبه ای را تدوین می کنیم تا به دنبال آن مجبور شوند درخصوص دخالت های‌شان به دادگاه پاسخگو باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet