شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/11 17:35:00
سرویس فرهنگی
رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش در دیدار با رئیس فراکسیون ورزش و جوانان:

فراکسیون ورزش مجلس یازدهم از جنس ورزش است

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش در دیدار با رئیس فراکسیون ورزش مجلس، فراکسیون ورزش مجلس یازدهم را از جنس ورزش دانست و گفت: در این دوره فراکسیون ورزش، مشکلات اهالی تربیت بدنی و ورزش را به خوبی درک می‌کند.
فراکسیون ورزش مجلس یازدهم از جنس ورزش است رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش در دیدار با رئیس فراکسیون ورزش مجلس، فراکسیون ورزش مجلس یازدهم را از جنس ورزش دانست و گفت: در این دوره فراکسیون ورزش، مشکلات اهالی تربیت بدنی و ورزش را به خوبی درک می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103224102868.jpg فراکسیون,ورزش,مجلس,یازدهم,از,جنس,ورزش,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی فروردین نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش و جوانان با حضور در سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری ایران با امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی دیدار و گفتگو کرد.

همزمان با فرا رسیدن روز مجلس شورای اسلامی دکتر محمد مهدی فروردین نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش و جوانان با حضور در سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری و ضمن دیدار و گفتگو با امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش از توانمندیهای مجموعه سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی ضمن تبریک روز مجلس و انتخاب محمد مهدی فروردین به عنوان رئیس جدید فراکسیون ورزش، برای وی آروزی موفقیت کرد و گفت : آقای فروردین با سابقه ورزشی و مدیریتی درخشانی که دارد به خوبی دغدغه خانواده ورزش کشور را می‌شناسد و امیدوارم در دوران مسئولیت خود اقدامات شایسته و مثبتی انجام دهد، چرا که خدمت به ورزش کشور مستقیما تاثیر خود را در سلامتی ونشاط مردم می گذارد .

بازدید رییس فراکسیون ورزش از سازمان تربیت بدنی آجا

وی افزود: دکتر فروردین سال‌ها ورزش کرده است، سال‌ها مربی بوده و در بالاترین سطح ورزش کشور فعالیت داشته است که این خود جای بسیار امیدواری و خوشحالی دارد چرا که رئیس فراکسیون ورزش مردی از جنس ورزش است و مشکلات اهالی تربیت بدنی و ورزش را درک می کند .

در ادامه رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش ضمن ارائه گزارش از فعالیت های ورزش و تربیت بدنی ارتش گفت: امروزه بحث ورزش بخصوص ورزش همگانی امری ضروری است چون بسیاری از مشکلات جامعه مثل بیماری های روحی و جسمی  با فعالیت‌های مناسب جسمانی برطرف می شود .

محمد مهدی فروردین دراین مراسم هم ضمن تشکر از مسئولین ورزش ارتش، برنامه‌های تربیت بدنی ارتش چه در بعد همگانی و چه در بعد حرفه ای و قهرمانی را قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: از فعالیت های تربیت بدنی ارتش بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم چراکه با مجموعه ای منظم و حرفه ای روبرو شدم و این مسئولیت من را درقبال این نهاد بزرگ با جامعه ی آماری بالا  بسیار سنگین می کند .

بازدید رییس فراکسیون ورزش از سازمان تربیت بدنی آجا

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بسیار مهمی در ورزش نیروهای مسلح و همچنین کشور ایفا می کند که بنده برای توسعه این فعالیت ها تمام تلاش خود را خواهم کرد تا بتوانیم حرکت ورزش کشور را به سمت رشد و تعالی تسریع کنیم .

در پایان  محمد مهدی فروردین از امکانات سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران از قبیل سالن ورزشی چند منظوره ، استخر سرپوشیده ، سالن بدنسازی، سالن بوکس، کتابخانه تخصصی ورزش و موزه ورزش ارتش بازدید کرد  و مقرر شد تا جلسات بعدی پیرامون ورزش ارتش جمهوری اسلامی ایران در فرصت های بعدی برگزار شود و مسابقات دوستانه ورزشی با حضور تیم های ارتش و مجلس شورای اسلامی انجام شود .

بازدید رییس فراکسیون ورزش از سازمان تربیت بدنی آجا

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران نشان ورزش ارتش را به دکتر محمد مهدی فروردین نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش اهداء کرد و از وی به جهت حضور در مجموعه تربیت بدنی آجا تشکر کرد ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet